XXVI Pažaislio muzikos festivalis ROMANTIKOS VAKARAS

XXVI Pažaislio muzikos festivalis ROMANTIKOS VAKARAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Slovėnijos nepriklausomybės 30-mečiui paminėti

PETAR MILIĆ (fortepijonas, Slovėnija)

Programoje:

Lucijan Marija Škerjanc, Frédéric Chopin, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis

 

Koncerto partneriai: Slovėnijos ambasada, VšĮ Pažaislio muzikos festivalis

Koncertas yra dalis kultūrinių mainų tarp Kauno ir Mariboro miestų

 

Petar Milićius yra vienas geriausių Slovėnijos pianistų tarptautinėje muzikos scenoje. Jau studijų metais jis koncertavo visoje Slovėnijoje, taip pat tobulino žinias pas žymius, tarptautinį pripažinimą pelniusius meistrus, pelnė prizus konkursuose.

Siekdamas toliau gilinti savo žinias, P. Milićius įstojo į Berlyno menų kolegiją, kur mokėsi pas žymų pianistą profesorių Klausą Hellwigą. Studijuodamas Vokietijoje, jis koncertavo Berlyne ir Hanoveryje įvairiomis progomis, taip pat rengė įrašus Slovėnijos nacionaliniam transliuotojui RTV. Europos radijo transliacijų žiuri išrinko jo rečitalio įrašą tapti 2001 m. Bratislavos muzikos festivalio dalimi Yehudi Menuhino inicijuotame renginyje, skirtame populiarinti jaunus muzikantus. Jo atliekamą rečitalį išgirdo milijonas klausytojų visoje Europoje.

Kaip solistas P. Milićius skambino su Slovėnijos filharmonijos orkestru, RTV Slovėnijos simfoniniu orkestru, „Academia Allegro Vivo“ (Austrija), Liublianos muzikos akademijos orkestru ir Karniumo kameriniu orkestru, atliko daug rečitalių tiek Slovėnijoje, tiek ir užsienyje (Paryžiuje, Briuselyje, Ženevoje, Majamyje (JAV) ir kt.). 2011 m. jis apsigynė fortepijono specialybės docento laipsnį Liublianos muzikos akademijoje.

Jo repertuare – J. Haydno, L. van Beethoveno, M. Ravelio, B. Martinů, W. A. Mozarto koncertai fortepijonui ir kita. 2013 m. „ZKP RTV Slovenija“ išleistoje kompaktinėje plokštelėje P. Milićius interpretuoja F. Chopino kūrinius. Antroje kompanijos leidžiamoje plokštelėje skambės P. Milićiaus atliekami kompozitorių L. van Beethoveno, J. Brahmso, F. Mendelssohno-Bartholdy, L. M. Škerjanco ir A. Skriabino kūriniai.

Renginio dieną bilietai brangs.

Koncerte tik sėdimos vietos, galimybių pasas nereikalingas. Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti biliete nurodytoje vietoje. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje