XXVII Tarptautinis jaunųjų muzikų festivalis „Kaunas 2018“

XXVII Tarptautinis jaunųjų muzikų festivalis „Kaunas 2018“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mažojoje salėje

SOFIIA YAKOVENKO (smuikas, Ukraina)

EMĪLIJA BUKŠA (smuikas, Latvija)

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI (fortepijonas, Lenkija)

PHILIP HUBER (fortepijonas, Vokietija)

Koncertmeisterės:

Daria Rakityanskaya (Rusija)

Sandra Jalaņecka (Latvija)

Programa:

H. Wieniawski – Kaprizas „La Cadenza“ smuikui solo Nr. 7, op. 10

A. Glazunov – „Didysis adagio“ iš baleto „Raimonda“

J. Sibelius – Romansas Nr. 2 iš rinkinio „Keturios pjesės smuikui ir fortepijonui“ op. 78

J. Brahms – „Vengrų šokis“ Nr. 5, g-moll

J. Kepitis – „Cikados daina“

H. Wieniavski – Kapričas-valsas smuikui ir fortepijonui E-dur, op. 7

H. Vieuxtemps – Koncertas smuikui ir orkestrui Nr. 4, d-moll, op. 31, II ir III d.

L. van Beethoven – Rondo G-dur, op. 129

F. Chopin – Briliantinės variacijos B-dur, op. 12

F. Liszt – Transcendentinis etiudas Nr. 7 „Herojinis“, Es-dur

J. S. Bach – Preliudas ir fuga Nr. 3, Cis-dur, BWV 848

D. Šostakovič – Preliudas ir fuga Nr. 7, A-dur, op. 87

F. Chopin – Preliudai Nr. 1, C-dur; Nr. 2, a-moll; Nr. 3, G-dur; Nr. 4, e-moll, op. 28

A. Scriabin – Preliudas Nr. 14, es-moll, op. 11

S. Rachmaninov – Preliudas Nr. 2, cis-moll, op. 3

F. Chopin – Etiudas Nr. 12, c-moll, op. 25

Donecko srityje gimusi SOFIIA YAKOVENKO iki vienuolikos metų amžiaus mokėsi gimtojo miesto Charcizko ir Makejevkos vaikų muzikos mokyklose. Prieš ketverius metus ji pradėjo mokytis Maskvos Gnesinų vardo vidurinėje muzikos mokykloje. Jaunoji smuikininkė koncertavo Donecko, Kijevo, Dnepropetrovsko, Simferopolio koncertų salėse, jos griežimas skambėjo Maskvos Piotro Čaikovskio, Maskvos filharmonijos mažojoje, Jevgenijaus Svetlanovo ir Muzikų namų kamerinėje salėse, Paryžiaus „Louis Vuitton“ salėje, Sankt Peterburgo valstybinėje akademinėje kapeloje ir kitose erdvėse. Jaunajai solistei akompanavo tokie kolektyvai kaip „Maskvos virtuozai“, Kostromos gubernijos simfoninis orkestras, Igorio Lermano kamerinis orkestras ir daugelis kitų. Sofiia – daugelio Ukrainos bei tarptautinių konkursų laureatė, o jau penkerius metus ją remia tarptautinis Vladimiro Spivakovo labdaros fondas.

Būdama septynerių EMĪLIJA BUKŠA pradėjo mokytis Emīlso Dārziņšo vardo vidurinėje muzikos mokykloje, šiuo metu ji yra mokytojos Olgos Isakovos klasės aštuntokė. Talentinga smuikininkė pelnė trečiąją vietą Belgijoje vykusiame konkurse „Bravo!“, diplomą Sauliaus Sondeckio vardo konkurse, antrąją vietą Nacionaliniame Latvijos jaunųjų muzikantų konkurse, pirmąją vietą Augusto Dombrovskio vardo konkurse Rygoje. Sėkmė ją lydėjo ir kituose pasirodymuose: Arthuro Grumiaux konkurse Belgijoje, Jaunųjų muzikų konkurse Taline bei tarptautiniame Baltijos šalių jaunųjų muzikų konkurse Rygoje.

Olštyno mieste gimęs PAWEŁAS WOJCIECHOWSKI fortepijonu pradėjo groti būdamas septynerių. Jo pirmoji mokytoja – Marzena Bieńkuńska. Su pagyrimu baigęs Olštyno vaikų muzikos mokyklą jaunasis pianistas šiuo metu mokosi trečioje Varšuvos Zenono Brzewski vardo vidurinės muzikos mokyklos klasėje. Jo pedagogė – Joanna Ławrynowicz-Just. Pawełas grojimą fortepijonu tobulino žymiausių profesorių meistriškumo kursuose, pelnė „Grand Prix“ apdovanojimus Varšuvoje, Petrozavodske, Gdanske, Ilavoje, Žagane, Olštyne, Slupcėje, Suvalkuose ir Glubčicėje vykusiuose konkursuose. Jo pasiekimai buvo įvertinti antrąja Frédérico Chopino tarptautinio pianistų konkurso premija bei specialiuoju Varšuvos pianistų konkurso prizu. Prieš metus jis laimėjo pirmąją vietą Konino mieste vykusiame F. Chopino konkurse ir tapo jauniausiu Varšuvos filharmonijoje pasirodžiusiu Menų edukacijos centro organizuoto konkurso atlikėju. Jis koncertavo su Silezijos filharmonijos, Šventojo kryžiaus filharmonijos ir Olštyno filharmonijos orkestrais, pasirodė Kaliningrade su šio miesto orkestru, dalyvavo F. Chopino jubiliejui skirtų koncertų cikle, net du kartus tapo Olštyno miesto mero įsteigtos stipendijos laimėtoju. Jaunasis pianistas yra Lenkijos kultūros ministerijos ir nacionalinio paveldo programos „Jaunoji Lenkija“ narys, jį remia Lenkijos vaikų fondas.

Nuo mažumės fortepijonu groti pradėjęs PHILIPAS HUBER gyvena Traunšteino mieste. Daugeliu talentų apdovanotas jaunuolis mielai muzikuoja su Zalcburgo Wolfgango Amadeus Mozarto vaikų orkestru, ten grodamas klavesinu bei vargonais. Taip pat jis groja violončele Bavarijos regiono Kimgau jaunimo simfoniniame orkestre, su kuriuo yra atlikęs W. A. Mozarto koncertą fortepijonui. Kaip pianistas-solistas ir vargonininkas Philipas yra laimėjęs keletą pirmųjų vietų Vokietijos pianistų konkursuose, už išskirtinę šiuolaikinės muzikos interpretaciją jam buvo įteiktas Zalcburge vykusio konkurso diplomas, o „Steinway“ konkurse jis buvo įvertintas specialiuoju prizu grojimo keturiomis rankomis kategorijoje. Ne ką mažesni jo pasiekimai ir tarptautiniuose konkursuose, kur jaunasis atlikėjas ne kartą pelnė aukščiausius apdovanojimus. Jaunuolis dažnai koncertuoja prestižiniuose renginiuose, lanko meistriškumo kursus, o pernai konkurse „Jaunimas muzikuoja“ laimėjo pirmąją premiją bei galimybę pasirodyti su „Bad Reichenhalio“ filharmonijos orkestru. Šiuo metu Philipo pedagogas yra Gianfranco Sannicandro, o mėgstamiausias jaunuolio kompozitorius – Frédéricas Chopinas.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 13 val. 0 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 5 val. 22 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje