ŽĖRINTIS SOPRANAS

ŽĖRINTIS SOPRANAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Koncertas atšaukiamas. Bilietus prašome grąžinti iki vasario 22 d. jų įsigijimo vietose. Atsiprašome už nepatogumus.

 

MARGARITA LEVCHUK (sopranas, Baltarusija)

Dalyvauja

BEATA ANDRIUŠKEVIČIENĖ (fortepijonas)

Programoje:

Žymiausios G. Verdi, V. Bellini, Ch. Gounod, W. A. Mozart, G. Puccini, G. Donizetti operų arijos, baltarusių kompozitorių dainos

MARGARITA LEVCHUK – Baltarusijos operos solistė, aktorė, tarptautinių konkursų laureatė. Ji yra dainavusi Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Italijos, Prancūzijos nacionalinių operų ir koncertinių salių scenose. Solistė puikiai vertinama tiek žiūrovų, tiek operos kritikų už nuoširdumą, sceninį temperamentą ir išskirtinę balso techniką: „Įtikinama vaidyba, personažo dramaturgija, empatija publikai. Įdomus, aiškus sopranas, užtikrintas aukštų natų diapazonas, praturtintas tamsesniais atspalviai padaro ją labai išraiškingą“ – Daniela Goldoni, „Opera Click“ (Italų operos tinklaraštis). Iš gimtosios šalies pasitraukusi menininkė – aktyvi pasipriešinimo režimui dalyvė, propaguojanti demokratines vertybes. M. Levchuk rūpi Baltarusijos likimas, savo koncertuose ji stengiasi atlikti kuo daugiau baltarusių kompozitorių kūrinių, tad ši programa tampa jautresnė ir vertingesnė tiek menine, tiek socialine-žmogiškąja prasme. Kviečiame pasidžiaugti mūsų kaimyninės šalies talentu ir palaikyti jos nešamą žinią.

BEATA ANDRIUŠKEVIČIENĖ žiūrovams pažįstama kaip talentinga, charizmatiška, subtiliai jaučianti dainininką pianistė, akompanavusi beveik visiems žymiausiems Lietuvos operos ir kamerinio žanro atlikėjams. Ji daugiau nei 25-erius metus groja Kauno valstybiniame chore, yra VDU Muzikos akademijos docentė. Pianistės repertuarą sudaro įvairių epochų ir žanrų kūriniai.

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje