ŽIEMOS PASAKA

ŽIEMOS PASAKA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

P. Čaikovskis. Siuita iš baleto „Spragtukas“

B. Britten. „Jaunojo klausytojo vadovas pažinčiai su simfoniniu orkestru“ (angl. „The Young Person‘s Guide To the Orchestra“)

Andrius Bialobžeskis, aktorius

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Ričardas Šumila

Ar pasiilgote žiemos su daug sniego ir dar daugiau linksmybių? Nesvarbu, koks oras už lango – šią gražią žiemos popietę kviečiame kartu leistis į užburiančią muzikinę pasaką, kurią Jums seks aktorius Andrius Bialobžeskis su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu Ričardo Šumilos. Kartu su aktoriaus pasakojamomis istorijomis ir simfoninio orkestro atliekamos nuotaikingos muzikos garsais keliausime į kvapą gniaužiantį ir stebuklų kupiną žiemos pasaulį...

Šią popietę Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras atliks du ypatingus kūrinius. Nuo pirmųjų muzikos garsų atpažįstama Piotro Čaikovskio (1840–1893) siuita iš legendinio baleto „Spragtukas“ –ne tik vienas žymiausių didžiojo kompozitoriaus darbų. Tai ir tikrų tikriausias žiemos švenčių simbolis, kuomet muzika nukelia į snieguotą, magišką žiemos pasaulį... Ar galėtumėte patikėti, jog šis kūrinys taip mėgstamas klausytojų, kad didžiosios JAV baleto kompanijos surenka net 40 proc. savo metinių pajamų iš Kalėdų laikotarpiu atliekamų P. Čaikovskio „Spragtuko“ spektaklių.

Koncerte taip pat skambės vienas iš puikiausių kūrinių pažinčiai su klasikine muzika ir simfoniniu orkestru – britų kompozitoriaus Benjamino Britteno (1913–1976) „Jaunojo klausytojo vadovas pažinčiai su simfoniniu orkestru“. Tai gyvas, kupinas spalvų ir džiaugsmo kūrinys, kuriame viena muzikinė tema panaudota siekiant atskleisti skirtingų simfoninio orkestro instrumentų grupių spalvas, diapazoną ir savybes. Tad šią popietę muzikinių nuotykių nestigs – pasitikime žiemą drauge!

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti parterio priekyje 2 papildomas eiles A ir B.

PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Virtualus turas – puiki galimybė pavaikščioti po Vilniaus kongresų rūmų fojė, parterio ir balkono erdves. Šio turo pagalba taip pat galite išsirinkti jums labiausiai tinkamas vietas. http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 3 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ.

Daugiau informacijos: www.lvso.lt Neįgaliajam asmeniui, pateikus neįgaliojo asmens pažymėjimą..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Tylos sodai

Tylos sodai

  • Kaunas, TEATRO KLUBAS, Vilniaus g. 22
  • Kovo 24 d., 18:30 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
16 d. 10 val. 3 min.
5,60 € 11,20 €
Pirkti
«Žana»

«Žana»

  • Vilnius, Lietuvos rusų dramos teatras
  • Kovo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 20 min
Iki pasiūlymo pabaigos:
24 d. 14 val. 31 min.
8,40 € 14,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje