ŽIEMOS ŠOPENAS

ŽIEMOS ŠOPENAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjas

ANTON DROZD (fortepijonas, Ukraina)

 

Programoje:

FRÉDÉRIC CHOPIN

I dalis

Polonezas-fantazija As-dur, op. 61

Ekspromtas Ges-dur, op. 51

3 valsai: As-dur, op. 34 Nr. 1; a-moll, op. 34 Nr. 2, e-moll, op. posth

Introdukcija ir rondo Es-dur, op. 16

II dalis

Preliudas cis-moll, op. 45

Sonata h-moll, op. 58

 

ANTONAS DROZDIS (g. 1995) 2013–2017 m. studijavo Ukrainos nacionalinėje Piotro Čaikovskio muzikos akademijoje, Boriso Fedorovo klasėje, o magistro studijas baigė Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, doc. Justo Dvariono klasėje. Pianistas yra Ukrainos ir tarptautinių konkursų laureatas, tobulinosi meistriškumo kursuose pas žymius pianistus, kaip Christopheris Ritteris (Vokietija), Alainas Planesas (Prancūzija), Grigoris Gruzmanas (Vokietija), Tamásas Ungáras (Vengrija-JAV), Sabina Simon (Vokietija), Mutsumi Saiki (Japonija), Aleksejus Botvinovas (Ukraina). Apie jaunosios kartos atlikėją tik geriausi atsiliepimai:

„Jo pasirodymai pasižymi muzikiniu intelektu, koncentracija ir asmeniniu įsitraukimu; jo interpretacijos išsiskiria giliu suvokimu, nesvarbu, ar tai būtų baroko, klasicizmo, romantizmo ar šiuolaikinės muzikos kompozitorių kūriniai.“ (J. Dvarionas)

„Antonas Chopino kūrinius interpretuoja žaviai ir elegantiškai, su puikia išraiška, neapibrėžtu jautrumu ir visiška improvizacine kokybe.“ (M. Moranas)

„Antonas yra nepaprastai artistiška asmenybė ir aukščiausio lygio muzikantas, pasižymintis puikia atlikimo technika. Jo pasirodymai visada labai nuoširdūs, gilūs ir emocionalūs.“ (B. Fedorovas)

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 45 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje