Žygis pėsčiomis aplink šalį „Už švarią Lietuvą“

Žygis pėsčiomis aplink šalį „Už švarią Lietuvą“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Žygio pradžia: Palanga. Rugpjūčio 15, 2020

Žygio pabaiga: Kaunas. Spalio 31, 2020

Žygis pėsčiomis aplink mūsų šalį „Už švarią Lietuvą!“ – tai mūsų visų šansas ne tik pažinti ir pamilti Lietuvą bei jos gamtą, bet ir susivienyti siekiant švaresnės aplinkos sau bei ateities kartoms.

„Už švarią Lietuvą!“ – tai pirmasis žygis pėsčiomis aplink Lietuvą, kurio metu rinksime pakeliui rastas šiukšles. Žygio metu kviesime bendruomenes pažvelgti į savo aplinką bei viešas erdves kitaip ir raginsime nenaudojamus ar sulūžusius daiktus, užuot išmetus, prikelti antram gyvenimui.

Šiemet Europos Komisija paskelbė Europos žaliąjį kursą. Jo tikslas – iki 2050 m. Europą padaryti neutralaus poveikio klimatui žemynu. Atliekų ir taršos problema yra vienas iš didžiausių iššūkių ne tik Europai, bet ir visam pasauliui. Žaliasis kursas kuria tvarios planetos idėją, tačiau ją įgyvendinti galėsime tik tada, kai vieningai spręsime atliekų problemą savo bendruomenėse. Todėl mes sujungėme jėgas su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje ir kviečiame visus prisidėti prie darnesnės ir tvaresnės planetos kūrimo.

Žygį pradėsime rugpjūčio 15 d. Palangoje. Šią dieną mūsų laukia Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuojama išlydėjimo šventė. Žygio metu, numatytose miestų stotelėse taip pat vyks susitikimai, diskusijos, edukacinės dirbtuvės ir kultūriniai renginiai su vietos bendruomenėms.

Šio žygio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į perteklinio vartojimo keliamas problemas ir jų poveikį mūsų planetai. Surinktas šiukšles analizuosime, skirstysime į dažniausiai randamų atliekų kategorijas, o tada visuomenę, verslą ir valstybines institucijas kviesime drauge ieškoti sprendimų prevencijai.

Norintys prisijungti gali dalyvauti visame žygyje arba žygiuoti kartu jūsų pasirinktoje atkarpoje, parke, ar miške. Prisijunk prie mūsų, parodykime Lietuvai ir pasauliui, kad esame pasirengę pokyčiams, pakeisiantiems mus ir mūsų planetos likimą. Kurkime darnią ateitį drauge!

Įsigydami šį bilietą jūs prisidėsite prie žygio „Už švarią Lietuvą!“ įgyvendinimo. Šis bilietas yra savanoriška parama mūsų žygiui. Dalyvavimas žygyje yra NEMOKAMAS. Norintys prisidėti prie šios iniciatyvos augimo, tačiau negalintys dalyvauti pačiame žygyje, taip pat gali paremti mus įsigydami šį savanorišką bilietą. Esame dėkingi visiems, nusprendusiems paremti žygio „Už švarią Lietuvą!“ įgyvendinimą jūsų pasirinkta suma.

Daugiau informacijos apie žygį:

https://www.facebook.com/events/1073134673077139/

Žygio maršrutas:

https://tinyurl.com/ycxzbwym

 Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: VšĮ "Už švarią Lietuvą"

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje