Ąąąąąąžuolissimo

Ąąąąąąžuolissimo

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Kauno valstybinė filharmonija

2021 lapkričio 20 (šeštadienis) 18.00

 

ąąąąąąžuolissimo – su kylančiu glissando išdainuoja šešiasdešimtmetį švenčiančio Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ muzikantai ir juos jau ketvirtus metus aukštyn vedantis vyriausias dirigentas Giedrius Vaznys ir savo ištikimus klausytojus bei klasikinės muzikos gerbėjus kviečia į jubiliejinį koncertą. Pastaraisiais metais pristatęs solidžius projektus su žymiu rusų violončelininku ir kompozitoriumi Denisu Shapovalovu bei prancūzų tromboninku Jaques‘u Mauger, orkestras vėl mus kviečia į įsimintiną muzikos kelionę.

 

Išskirtinio gimtadienio programoje skambės originalūs ir aranžuoti kūriniai pučiamųjų instrumentų orkestrui. Įvairiaspalvė tembrų gama skleisis R. Wagnerio ir Ph. Sparko kompozicijose, kurios skirtos orkestro aukšto meistriškumo liudijimams. Amerikiečių kompozitoriaus Frank‘o Ticheli „Angels in the Architecture“ kūrinyje („Architektūros angelai“) iliustratyviai, tačiau efektingai perteikiama dangaus ir pragaro, gėrio ir blogio paralelės. Šio kūrinio pasaulinė premjera įvyko 2008 m. Sidnėjaus operos rūmuose, kurie ir inspiravo opuso pavadinimą. Chorinės muzikos pasaulyje plačiai žinoma E.Whitacre pavardė, kurio kompozicija "Goodnight Moon" (Labos nakties, Mėnuli) pakerėjo pasaulį savo ramybe, gerumu. Dvi pastarąsias kompozicijas Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras atliks su jaunosios kartos soliste – Dovile Kazonaite, ne kartą kritikų vertinta už aktorinį meistriškumą ir gražų tembrą („Operos vilties“ premija, 2017 m.).

 

Programoje skambės ir viena lietuvių autoriaus premjera, skirta poeto Vytauto Mačernio 100–mečiui – Raimundo Martinkėno, sukūrusio kompoziciją pagal poeto ciklą „Dainos apie save“ (Songs of myself). „Naudojant šiuolaikiškai skambantį pučiamųjų instrumentų orkestrą siekiau perteikti poetinį V. Mačernio žvilgsnį į save ir aplinką. Čia svarbus vaidmuo tenka solistui, tapybiškai pristatančiam aplinkos peizažų atvaizdus, stiprinančiam emocinę kūrinio tėkmę, juos išdainuojant arba skaitant pučiamųjų instrumentų orkestro kontrapunktų fone“. Naująją premjerą atliks solistas Giedrius Prunskus, nuolat bendradarbiaujantis su Lietuvos kompozitoriais, kurio minkštas, tačiau gilus ir lankstus tembras atvedė iki spalvingų vaidmenų LNOBT ir Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, „Lied“ žanro kūrinių bei teminių koncertų.

 

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „ĄŽUOLYNAS“
(vyr. dirigentas Giedrius Vaznys)
 

Solistai:

Dovilė Kazonaitė, sopranas
Giedrius Prunskus, baritonas

 

Organizatorius: KĮ „Kauno santaka“ (vadovas Vaidas Andriuškevičius)Atlikėjai:

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“

Solistai:

Dovilė Kazonaitė, sopranas

Giedrius Prunskus, baritonas

Renginio trukmė: 1 val. 10 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 5 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno santaka, KĮ

Daugiau informacijos: www.kaunosantaka.lt info@kaunosantaka.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) | Klaipėdos jaunimo teatras

OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5a
  • Sausio 23 d. 12:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 18 val. 29 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT VIP ložė. Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

PRAMOGAUKIT VIP ložė. Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

  • Vilnius, Avia Solutions Group arena
  • Sausio 23 d. 17:20 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 0 val. 44 min.
29,00 € 58,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje