American Virtuosi (JAV)

American Virtuosi (JAV)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Laikraštis TOWERLIGHT rašė: Borowsky šeimos kvartetas, kurį pasaulyje visi vadina "Amerikos virtuozai", kuria gyvybe pulsuojančią muziką, inspiruotą jų darnios, mylinčios šeimos santykių bei jų gilios aistros melodijoms, harmonijoms ir įvairiausioms pasaulio spalvomis".

Cecylia (violončelė) ir Charles bei jų vaikai Frances (violončelė), Elizabeth (fortepijonas) ir Emmanuel (smuikas) savo kūrybą grindžia mintimi, kad kiekvienas žmogus gimsta su neįtikėtinu potencialu, kuris gali atsiskleisti ugdant teigiamą gyvenimo patirtį. Ansamblis kiekvienu savo koncertu stengiasi parodyti pasauliui, kad muzika gali ne tik skatinti mąstymą, jausmą ir kūrybiškumą, bet ir tapti tikru žmogiškų santykių katalizatoriumi. „Muzika yra tiltas, jungiantis viso pasaulio žmones“, -sako ansamblio nariai.

Amerikos virtuozų istorija prasidėjo tuomet, kai garsi violončelininkė Cecylia ir garsus daktaras sociologas Charles davė savo vaikams instrumentus, skatindami juos susiburti į muzikinį ansamblį. Visi „Amerikos virtuozų“ nariai profesionalūs muzikantai, studijavę tokiose prestižinėse mokslo įstaigose, kaip Jale universitetas, Peabody konservatorija, Indianos universitetas, Merilendo universitetas, Towsono universitetas, Maskvos Piotro Čaikovskio konservatorija Rusijoje, Trinity muzikos koledžas Londone, Islandijos menų akademija, Chopeno muzikos akademija ir Liublino katalikų universitetas Lenkijoje bei Folkvango menų universitetas Vokietijoje. Dar tais laikais, kai JAV piliečiams buvo patariama saugumo dėlei nevykti į tokias šalis kaip Vietnamas, Kuba ar Kinija, šeimos kvartetas jau kuris laikas ten sėkmingai gastroliavo, o per ilgametę savo muzikinę karjerą išmaišė ne tik Ameriką bet ir kitas pasaulio šalis. „Sunku rasti labiau muzikalią šeimą, nei „Borowsky“ rašė laikraštis „Towerlight“.

Ansamblis pasižymi originaliais šiuolaikiniais autoriniais kūriniais, jautria legendinių kompozitorių muzikos interpretacija ir įdomiais gyvais pasirodymais. "Amerikos Virtuozų" koncertai ir meistriškumo kursai - tai tarsi solo ir kamerinės muzikos kombinacija. Toks koncertavimo modelis leidžia pasireikšti kiekvieno šeimos nario asmenybei, kiekvienam perteikti gyvenimo patirtį, bei uždegti klausytojus ir dalyvius savo gyvybe trykštančia energija. „Borowsky“ nariai jau nuo 1993 metų savo muzika dalina pasauliui bendruomeniškumo jausmą, kasmet sugrodami net po penkiasdešimt koncertų visame pasaulyje, vesdami meistriškumo kursus bei kitokio pobūdžio interaktyvius seminarus. „Amerikos Virtuozų“ diskografijoje - septyni kompaktiniai diskai ir net du DVD, kuriuose galima rasti ne tik šiuolaikinių kompozitorių muzikos, bet taip pat ir jų autorinių darbų.

Daugiau informacijos apie atlikėjus:

http://www.theamericanvirtuosi.com/

Pasiklausyti:

https://www.youtube.com/user/TheAmericanVirtuosi/Atlikėjai:

Cecylia (violončelė) ir Charles bei jų vaikai Frances (violončelė)

Elizabeth (fortepijonas) ir Emmanuel (smuikas)

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 12 metų (imtinai, su suaugusio palyda)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Diagnostinės sistemos, UAB.

Daugiau informacijos: www.paliesiausdvaras.lt 8 626 82 760, info@paliesiausdvaras.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) | Klaipėdos jaunimo teatras

OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5a
  • Sausio 23 d. 12:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 5 val. 40 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT VIP ložė. Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

PRAMOGAUKIT VIP ložė. Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

  • Vilnius, Avia Solutions Group arena
  • Sausio 23 d. 17:20 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 11 val. 55 min.
29,00 € 58,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje