Andrius Kaniava. Autorinių dainų koncertas. | „Artistų“ vasaros terasa

Andrius Kaniava. Autorinių dainų koncertas. | „Artistų“ vasaros terasa

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įėjimas į renginį tik turint „galimybių pasą“.

2021 m. rugpjūčio 26 d. 19 val. į jau gražia vasaros pabaigos tradicija tapusį renginį muzikinio baro „Artistai“ vasaros terasoje kvies dainuojantis aktorius Andrius Kaniava kartu su savo scenos partneriais, jaunąja atlikėja Gintare Baueryte (pritariamasis vokalas, ukulėlė) bei smuiko virtuozu Tadu Dešuku. Čia atlikėjas surengs autorinių dainų koncertą.          

Kupinas entuziazmo ir pozityvios nuotaikos,  nuoširdžių monologų autorius ir melodingų dainų atlikėjas – viskas telpa žodžiuose Andrius Kaniava.  Tad ir toks koncertas, padovanosiantis gausą gerų emocijų, laukia visų, kurie rugpjūčio 26-osios vakarą nutars praleisti su muzika. Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT".

Dalyvauja: 

Andrius Kaniava – vokalas, gitara, klavinola

Gintarė Bauerytė – pritariamasis vokalas, ukulele

Tadas Dešukas - smuikas

Bilietų kaina 15 eur, renginio dieną – 20 eur. 

Bilietus platina tiketa.lt

 

 

 Atlikėjai:

Andrius Kaniava

Gintare Baueryte

Tadas Dešukas

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 7 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje