Ani Lorak „Karolina šou”

Ani Lorak „Karolina šou”

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Auksinis Ukrainos balsas Ani Lorak – sugrįžta į Lietuvą

Ukrainos scenos žvaigždė Ani Lorak po 6 metų pertraukos ir vėl apsilankys Vilniuje. Didžiausią savo šou „Karolina“ pristatysianti atlikėja, koncertą surengs lapkričio 7 dieną sostinės „Avia Solutions Group“ arenoje.

Tikrasis atlikėjos vardas – Karolina Kuek. Sceninio slapyvardžio atsiradimas gana kurioziškas. Dar 1995 metais, kai Ani tik pradėjo savo karjerą, ji dalyvavo Rusijos televizijos laidoje, kurioje jau dalyvavo Rusijos atlikėja tokiu pat vardu ir pavarde. Tuometinis Ani prodiuseris Jurijus Falyosas sugalvojo jai sceninį slapyvardį – Ani Lorak, arba „Karolina“ – skaitant atvirkščiai.

Jau vaikystėje Ani svajojo tapti dainininke. Būdama vos ketverių ji dalyvavo įvairiuose konkursuose, tačiau jos kelias į sėkmę prasidėjo, kai ji sulaukė 14-os. Tuomet ji laimėjo Ukrainos dainų konkursą „Pervotsvit“, kuriame ir buvo pastebėta ukrainiečių muzikos prodiuserio Jurijaus Falyoso.

Dar po trejų metų, 1995-siais, padedama prodiuserio atlikėja pradėjo savo karjerą Ukrainos sostinėje Kijeve. Pirmą kartą atlikėja slapyvardžiu Ani Lorak prisistatė tais pačiais metais, ruošdamasi ,,Morning Star” televizijos laidai Maskvoje. Tuomet apie ją sužinojo visa Ukraina. Jau 1996 metais, kai Ani tebuvo 18-os, ji laimėjo „Didžiojo Obuolio“ (angl. „Big Apple“) konkursą Niujorke, JAV. Tais pačiais metais ji laimėjo ir „Tavria Games“ festivalio pagrindinį prizą gimtojoje Ukrainoje. Jai nebuvo lygių, o muzikos kritikai ją vadino metų atradimu.

Kai atlikėja sulaukė 19 metų, ji buvo pripažinta „Nusipelniusia Ukrainos atlikėja“. Iki šiol – jauniausia atlikėja, kuriai buvo suteiktas šis garbingas titulas.

Grožio simboliu laikomos atlikėjos sėkmės receptas – subtilių ir melancholiškų baladžių bei energingos, kraują kaitinančios, ritmingos muzikos sintezė, kurioje svarbiausias ginklas – neįtikėtinai stiprus, sodrus, abejingų nepaliekantis Ani vokalas.

Pirmas kartas Lietuvoje su Rusijos estrados žvaigžde – Filipu Kirkorovu

Pirmas Ani Lorak vizitas Lietuvoje įvyko dar 2008 metais. Šio vizito metu ji, kaip kviestinė atlikėja, ant scenos užlipo su Rusijos muzikos legenda – Filipu Kirkorovu. 2008-siais Filipas Kirkorovas į turą pasikvietė Ani Lorak, taip siekdamas ją pristatyti Europos auditorijai prieš vyksiantį Eurovizijos dainų konkursą.

2008 metų kovo mėnesį apsilankiusi Lietuvoje, jau gegužę Ani Lorak užėmė 2-ąją vietą Serbijos sostinėje Belgrade vykusiame 53-ame Eurovizijos dainų konkurse. Finale Ani nusileido tik kylančiai Rusijos estrados žvaigždei – Dima Bilanui.

Tiesa tai nebuvo vienintelis šios atlikėjos bandymas dalyvauti Eurovizijoje. 2004-siais Euroviziją laimėjus ugningajai Ukrainiečių atlikėjai Ruslanai – kitąmet šis konkursas buvo rengiamas Kijeve. Natūralu, kad atranka į šį konkursą, vyksiantį gimtojoje šalyje, buvo itin arši. Neapsieita ir be kontraversiškų detalių. Atrankoje Ani vos keliais taškais pralaimėjo Ukrainiečių repo grupei GreenJolly. Tačiau pastarieji laimėjo tik vieną iš 15-os pirmo atrankos etapo turų. Tuo tarpu Ani jau pirmame etape pasirodė kur kas geriau.

Muzika – ne vienintelis talentas

Ani Lorak intensyviai dirba pramogų srityje, kurioje ji neapsiriboja vien muzika. Ji taip pat vaidina kino filmuose, o taip pat, kartu su vyru, yra įkūrusi restoranus Ukrainoje bei kelionių organizavimo įmonę. Be visų šių veiklų Ani taip pat yra Jugtinių Tautų Geros Valios amabsadorė Ukrainoje. Ji yra gavusi Jungtinių Tautų bei UNICEF atstovybių Ukrainoje apdovanojimus už veiklą, skatinant ŽIV/AIDS prevenciją šalyje. Be to Ani Lorak apdovanota valstybiniais Ukrainos apdovanojimais už nuopelnus garsinant Ukrainą tarptautinėje erdvėje bei visuomeninę veiklą.

Džiaugiasi atvykdama į Lietuvą

„Pirmą kartą būdama Lietuvoje turėjau labai mažai laiko, o taip pat turėjau palydovą (aut. pastaba - Filipą Kirkorovą), kuris buvo žymiai svarbesnis nei aš, - juokiasi atlikėja, - tuomet turėjome labai intensyvią dienotvarkę. Dabar tikiuosi Lietuvoje praleisti bent kelias dienas, o taip pat publikai pristatyti šou, kurio čia dar niekada nematėte“.

Pirmasis, solinis, Ani Lorak koncertas-šou „Karolina“ įvyks Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje, lapkričio 7 dieną. Bilietai jau nuo liepos 30 dienos platinami visose „Tiketa“ kasose internetu – www.tiketa.lt.

„Barrington“ – naujas renginių organizatorius Lietuvoje. Tai kompanija, kuri kurs nepamirštamas emocijas savo klientams. Artimiausi „Barrington“ renginiai: legendinės JAV atlikėjos Suzi Quatro koncertas gruodžio 28 dieną, sostinės „Avia Solutions Group“ arenoje, vasario 6 dieną Vilniuje rusų pop muzikos žvaigždė MakSim, rusų kilmės šansonų karaliaus ir akordeono meistro Michailo Shufutinskio koncertai kovo 13 d. Vilniuje.

Vilniaus Avia Solutions Group arenoje - 2014/2015 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki spalio 7 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Renginio organizatorius Barrington.Renginio trukmė: 1 val. 55 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus (imtinai)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Projektų vadybos institutas, UAB.

Daugiau informacijos: Tel.: +37065056631.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje