Anton Čechov DĖDĖ VANIA rež. Tadas Montrimas

Anton Čechov DĖDĖ VANIA rež. Tadas Montrimas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Lietuvos rusų dramos teatro spektaklis sukurtas Literatūriniame A. Puškino muziejuje Markučiuose (Subačiaus g. 124, Vilnius)

 

Anton Čechov DĖDĖ VANIA

 

 

Kūrybinė grupė

Režisierius – Tadas Montrimas

Dailininkė – Irina Komissarova

Režisieriaus asistentas – Andrius Darela

 

 

Imersinio (įtraukiančio, interaktyvaus) Lietuvos rusų dramos teatro spektaklIo rusų kalba pagal A. Čechovo pjesę „Dėdė Vania“, inscenizacijos autorius ir režisierius statytojas – Tadas Montrimas. Spektaklis vaidinamas Literatūriniame A. Puškino muziejuje Vilniuje, Subačiaus g. 124. Inovatyviu principu sukurtame spektaklyje žiūrovai su gidu keliaus po skirtingas veiksmo vietas, tapdamas nematomais ir nebyliais ten vykstančių įvykių liudininkais. A.Puškino muziejus Markučiuose – ideali vieta atkurti XIX amžiaus pabaigos, kaip pats Čechovas įvardijo, „scenas iš provincijos gyvenimo“. Patogi ne tik geografinė padėtis, autentiškumą ir atmosferą išsaugoję muziejaus kambariai, bet ir kalvoto landšafto teritorija aplink namą, tinkama atskiras scenas vaidinti ne tik namo patalpose, bet ir aplink jį, taip dovanojant žiūrovams tikrą „kelionės laiku“ pojūtį.

 

Į „Dėdę Vanią“ susirinkę žiūrovai bus padalijami į 4 grupes po 15 žmonių. Kiekvienai grupei skiriamas gidas – stalkeris, kurio užduotis – koordinuoti žiūrovų kelionę po 1896 m. Čechovo parašytą kūrinį. Gidai supažindins savo grupes su būsimo spektaklio žaidimo taisyklėmis, žiūrovų pareigomis ir teisėmis bei išdalins kaukes, kurių žiūrovai neturės teisės nusiimti iki pat spektaklio pabaigos. Vienu metu bus vaidinamos 4 atskiros scenos, stebimos skirtingų grupių žiūrovų, kurios pagal gidų nurodymus keliaus spektaklio erdvėje. Kambariai Markučių dvare atskirti durimis, bet tiek žiūrovai, tiek pjesės herojai, būdami savo aplinkoje, gali girdėti už sienos vykstantį gyvenimą.

 

Spektaklio „Dėdė Vania“ kūrėjų tikslas – atkurti ne pjesės siužetą, bet pačią situaciją – neapykantos, savigraužos, pykčio, o kartu ir meilės bei aistros perpildytus Voinickio namus. Norime žiūrovui sukurti sąlygas ne tik stebėti, bet ir patirti, maksimaliai pasinerti į visiškai naujus išgyvenimus, patirtis, jausmus.

 

Spektaklyje vaidina

 

Aleksandras Vladimirovičius Serebriakovas, atsistatydinęs profesorius - Aleksandr Agarkov

Jelena Andrejevna, jo žmona - Juliana Volodko, Aleksandra Metalnikova

Sofija Aleksandrovna (Sonia), jo duktė iš pirmosios santuokos - Jelena Orlova

Marija Vasiljevna Voinickaja, slaptojo patarėjo našlė, pirmosios profesoriaus žmonos motina - Inga Maškarina

Ivanas Petrovičius Voinickis, jos sūnus - Viačeslav Lukjanov

Michailas Lvovičius Astrovas, gydytojas - Andrius Darela

Ilja Iljičius Teleginas, nusigyvenęs dvarininkas - Jurij Ščiuckij

Marina, sena auklė - Valentina Lukjanenko

Serebriakovo mirusi žmona - Liuda Gnatenko

Palydovas - Artur Svorobovič

Palydovas - Artūras Aleksejevas, Maksim Tuchvatulin

Palydovas - Telman Ragimov

Palydovas - Aleksandr KanajevRenginio trukmė: 1 val. 15 min., -.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos rusų dramos teatras

Daugiau informacijos: www.rusudrama.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje