Arlekinas / Vilniaus trumpųjų filmų festivalis - Nacionalinė konkursinė programa I

Arlekinas / Vilniaus trumpųjų filmų festivalis - Nacionalinė konkursinė programa I

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Kodėl taip sunku mylėti? Ar androidas gali tapti žmogumi? Ir kaipgi nutinka, kad stojiškai pakelti galima tiek daug – tik ne didžiąsias šventes su savo artimaisiais? Tai – tik keletas klausimų, kuriuos žiūrovams kelia šios programos filmai: jautrūs, ironiški ir skausmingai realistiški.

Filmai:

Techno, Mama

Režisierius: Saulius Baradinskas

Nikita mėgsta klausytis techno ir svajoja nuvykti į Berlyną, aplankyti žymųjį “Berghain” klubą. Jo motina Irena dar nežino apie tokias sūnaus svajones, tad jų lūkesčiai greitai susikirs.

Ieva

Režisieriai:  Vytautas Plukas, Domas Petronis

Žmogus bando atkurti save pagal tai, kaip pats save mato, tačiau toks kreivas atspindys paskęsta nejaukumo slėnyje.

Pelkė

Režisierius: Klementas Leonas Davidavičius

Vidutinio amžiaus darbininkas nuomoja kambarį jaunai vienišai mamai su mažamečiu sūnumi. Vyras savaip bando ieškoti artumo su moterimi, bet tai tik išprovokuoja atstumą. Vieną naktį jis priperka vaišių, šampano ir sugalvoja nustebinti ją, tikėdamasis užmegzti intymų santykį.

Pirmas sekmadienis po pirmos pilnaties

Režisierė: Greta Griniūtė

 

Londone gyvenančiai didžėjai Eglei grįžus į gimtąją Lietuvą – Velykoms, ją pasitinka daugiau nei tik muzika.

Apklausa

 

Režisierė  Urtė Sabutytė

2000-ieji. Jauna prokurorė Aleksandra tiria prekybos žmonėmis bylą. Kartu su ja praleidžiama diena komisariate, kur įvykdomos dvi apklausos. Pirmojoje prokurorė susiduria su įtariamuoju Andriumi – mokyklos laikų draugu, provokuojančiu, nepasiduodančiu jos strategijoms ir neleidžiančiu nė minutei atsipalaiduoti. Antroje apklausoje laukia nukentėjusioji Viktorija, turinti savų priežasčių nepasitikėti teisėsauga.

 

 Atlikėjai:

Žanras: Trupo metro filmai

Šalis: Lietuva

Cenzas: N-13

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: UAB "Antras kadras"

Daugiau informacijos: Gėrimus ir maistą kurį įsigijote Kultūros fabrike, galite neštis į kino salę

Draudžiama įsinešti: Savo maistą ir gėrimus..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje