„Aš ir mano mama“ | Liepojos lėlių teatras (Latvija) | „Materia Magica“ 2021

„Aš ir mano mama“ | Liepojos lėlių teatras (Latvija) | „Materia Magica“ 2021

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Spektaklis vaikams nuo 1 iki 6 m.

Režisierė ir idėjos autorė – Karolina Jurkštaitė (Lietuva)
Scenografė – Angelina Furmaniuk-Savickienė (Lietuva)
Kompozitorius – Kristijonas Lučinskas (Lietuva)
Dekoracijų autorius – Kristine Dekovice (Latvija)
Garso režisierius – Dzintars Vītols (Latvija) 
Šviesos dailininkas – Janis Brašs (Latvija)


Premjera – 2020 m. liepos 31 d.
Nuotraukų autorius – Kristijonas Lučinskas


Turėti su gamta tokį pat artimą ryšį, kaip su savo motina. Patirti gamtos ritmus – įsižiūrėti į žole ropojantį vabzdį, pasiklausyti bangų ošimo, pajausti, kaip kojos skęsta minkštose samanose ir gulint žolėje po medžių viršūnėmis pajausti besąlygišką Motinos Gamtos meilę. Šios dekoracijos yra mamos ir vaiko žaidimų aikštelė, kur įgyjama pirmoji teatro patirtis, leidžianti švelniai supažindinti vaiką su jo paties kūnu, tyrinėjant garsus, šviesas, ritmą ir judesius, kaip dalį platesnio pasakojimo ir platesnio pasaulio.

Liepojos lėlių teatro repertuarą sudaro įvairūs spektakliai: nuo klasikos iki modernių tyrinėjimų ir originalių dramos spektaklių. Spektakliai vyksta tiek pačioje Liepojoje, tiek kituose šalies miestuose bei užsienyje. Liepojos lėlių teatro spektakliuose žiūrovas turi progą susipažinti su įvairiomis lėlėmis: „parterre“ lėlėmis, lėlėmis iš virvių, didžiulėmis kaukėmis; taip pat pažinti objektų teatrą bei pamatyti pasirodymų bei lėlių gamybos užkulisius. Kiekvieną sezoną Liepojos lėlių teatras pristato ne mažiau kaip 4 naujus spektaklius, o nuolatinį teatro repertuarą sudaro nuo 8 iki 10 įvairių spektaklių.
 Atlikėjai:

Ilze Jura

Denisa Braša

Renginio trukmė: 25 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: Maistą ir gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje