„Aš laukiu tavęs, mielasis“

„Aš laukiu tavęs, mielasis“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Režisierius Alvydas Vizgirda

Vaidina Jolanta Puodėnaitė

„Aš laukiu tavęs, mielasis“ yra šiuolaikinė žinomų Italijos dramaturgų vyro ir žmonos Dario Fo ir Frankos Rome pjesė. Dario Fo 1997 metais yra apdovanotas Nobelio premija. Įžymusis italas pats rašo pjeses ir pats jose vaidina. Svarbiausios jo teatro savybės – improvizacija, farsinė spektaklio pradžia, psichologizmo atsisakymas, groteskiškumas. Dario Fo ir Frankos Rome dramaturgija nereikalauja įspūdingų dekoracijų ir puošnių kostiumų. Pagrindinis dėmesys koncentruojamas į aktorių vaidybą bei tekstą, pasižymintį aštria satyra.

„Aš laukiu tavęs, mielasis“ – tai autorių humoro išradingumu žaižaruojanti, intriguojanti siužetine linija ir puikia Klaipėdos dramos teatro aktorės Jolantos Puodėnaitės vaidyba pjesė. Įdomi, o kartais net paslaptinga Jolantos Puodėnaitės herojė, komedijoje „Aš laukiu tavęs, mielasis“ sudomina, vėliau sukelia gailestį, prajuokina iki ašarų, pelno simpatijas, stebina ir sukrečia. Ir nė sekundės nuoboduliui!

Aktorės Jolantos Puodėnaitės kuriama herojė – ekscentriška ir provokuojanti. Herojė Marija yra ištekėjusi. Pavyduliaujantis vyras ją laiko užrakintą namuose, nes neseniai sužinojo, jog jo žmona turi meilužį. Dar vienas vyras stebi ją pro binoklį, o dar vienas skambina ir siūlo sekso telefonu paslaugas. Pagrindinė bei vienintelė herojė iš šių situacijų lipdo žaidimą, atskleisdama nepaprastai spalvingą savo pačios asmenybę. Tai paslaptinga, kelianti gailestį, stebinanti, sukrečianti ir labai simpatiška moteris.

Spektaklyje kalbama aktualiomis, skaudžiomis ir jautriausias sielos gelmes paliečiančiomis temomis – apie vienatvę ir moterį, patyrusią vėlyvą meilę. Apie gyvenimą, kuriame moteris, nepaisant nieko. privalo būti laiminga, graži ir stipri. Tai temos, kurios sujaudins ne tik moteris. Šis spektaklis skirtas tiems, kuriems patinka įvairiapusiai personažai ir visiems, neabejingiems paradoksalios komedijos žanrui.

Spektaklio trukmė – 1 val.

Renginio organizatorius – Žvejų rūmaiRenginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos m. sav. Kultūros centras Žvejų rūmai.

Daugiau informacijos: tel.: (8 46) 410 565.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

XXVI Pažaislio muzikos festivalis DAVIDAS GERINGAS: VIOLONČELININKAS IR DIRIGENTAS

XXVI Pažaislio muzikos festivalis DAVIDAS GERINGAS: VIOLONČELININKAS IR DIRIGENTAS

  • Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija
  • Birželio 27 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 9 val. 55 min.
8,10 € 16,20 €
Pirkti
ROYCE albumo „JUDA“ pristatymas

ROYCE albumo „JUDA“ pristatymas

  • Palanga, OLDMAN Parkas
  • Liepos 1 d., 21:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
7 d. 11 val. 44 min.
8,60 € 17,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje