AURA31: Inžinierinis teatras „Akhe” - „Diktatūra“

AURA31: Inžinierinis teatras „Akhe” - „Diktatūra“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įėjimas į renginį tik turint „galimybių pasą“.

Meno diktatūra! Joks diktatorius nežino jos paslapčių... Vis tik šiame kūrinyje galima aptikti užuominų: iš ugnies ir vandens, gausybės vonios putų, didžiulės pentagramą primenančios medinės konstrukcijos bei pulsuojančių muzikos intarpų gimsta naujas pasaulis. Nėra reikalo gliaudyti kietų riešutėlių – geriau palaužti jų pasipriešinimą: deginti kėdes, o ne skelti liepsningas kalbas; atsitraukti nuo pernelyg didelių reikalavimų, užuot gręžusis į kruvinus tribunolus; murkdytis gydomajame purve, o ne išsigelbėjimo pažaduose. Su grynu, nesuvaldytu jausmingumu scenoje atskleidžiami didybės manija, siautulingas judesys ir bandymas įsiteikti naujiems virtualiojo pasaulio dievams.

Režisūra, scenografija: inžinerinis teatras „Akhe“ Garsas: Denis Antonov

Šviesų dizainas: Alexandr Kurganskiy

Organizacinė pagalba: Vadim Gololobov, Maria Tavapova

Aktoriai: Maxim Isaev, Pavel Semchenko, Nik Khamov

Žanras: pramoninė saga

Premjera: 2018 m. Trukmė: 60 min.

 

AKHE

Trupę „Akhe“ 1989 m. įkūrė trys Boriso Ponizovskio teatro „Taip – ne“ nariai Maksimas Isajevas, Pavelas Semčenko ir Vadimas Vasiljevas. Ji nedelsdama pasiskelbė nepriklausoma (stilių bei formų prasme) ir pradėjo savo veiklas performanso, kino bei dailės srityse. Nuo 1996 m., kai sukūrė klasikinį spektaklį scenai „Herojaus katalogas“, „Akhe“ save laiko labiau teatro kolektyvu. Nuo to laiko ši trupė – nuolatinė teatro festivalių Rusijoje ir užsienyje dalyvė. Išmanydami tikrojo Teatro dėsnius, bet žavėdamiesi jo Ženklais, „Akhe“ nariai dramos meną keičia vaizdų ir situacijų logine plėtote, repeticijas – zombinėjimu, psichologinius žaidimus – pasitikėjimu elementariais fizikos dėsniais.

Apsaugines kaukes devėti privaloma.

Daugiau informacijos ir festivalio programa www.dancefestival.lt jau netrukus!Atlikėjai:

Režisūra, scenografija: inžinerinis teatras „Akhe“

Garsas: Denis Antonov

Šviesų dizainas: Alexandr Kurganskiy

Organizacinė pagalba: Vadim Gololobov, Maria Tavapova

Aktoriai: Maxim Isaev, Pavel Semchenko, Nik Khamov

Renginio trukmė: 1 val. 10 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“

Daugiau informacijos: www.aura.lt Tel.: +37061424277.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje