„bowel“ / Kauno miesto kamerinis teatras (Lietuva)  / „TheATRIUM“ 2022

„bowel“ / Kauno miesto kamerinis teatras (Lietuva) / „TheATRIUM“ 2022

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Jei pandeminė situacija šalyje keisis ir kultūros įstaigos nebegalės priimti lankytojų arba dėl asmeninių priežasčių patys nebegalėsite apsilankyti teatre – pažadame jums grąžinti pinigus už įsigytus bilietus (svarbu dėl grąžinimo kreiptis likus ne mažiau nei 7 dienoms iki renginio). 

 

Premjera 2021

Trukmė 1 val. 40 min. (be pertraukos)

 

Pjesės autorius, režisierius Naubertas Jasinskas
Scenografas random heroes
Kostiumų dailininkė Dovilė Gudačiauskaitė
Šviesų dailininkas Dainius Urbonis
Kompozitorius Gintaras Sodeika
Vaizdo menininkas Ričard Žigis
Vertėjas iš anglų k. Marius Povilas Elijas Martynenko

 

Vaidina:
Alvydė Pikturnaitė, Povilas Jatkevičius, Jolanta Dapkūnaitė, Vainius Sodeika

 

Spektaklis vyks anglų ir kitomis kalbomis (su vertimu į lietuvių kalbą).
 

Spektaklio ir jam specialiai parašytos pjesės koncepcijos pagrindu tapo žymiojo prancūzų teatro meistro A. Artaud (1896–1948) teatro principai, jo kūrybinis metodas ir pirmoji pjesė „Kraujo purslai“. Lietuvoje niekada nestatyta prancūzų menininko pjesė pateikia fantastišką žmogaus ir pasaulio sukūrimo bei sunaikinimo (savinaikos) įvykių eigą.

Tuo tarpu Naubertas Jasinskas nagrinėja šiuolaikinio žmogaus tapatybės efemeriškumą. Jo pjesė sukurta pasitelkus įvairius šiuolaikinio jauno žmogaus bei šeimos įvaizdžius. Pastarieji įkvėpti A. Artaud, P. P. Pasolini, J. P. Carse, S. Kennedy, Y. Ross, M. Coel bei K. Saboliaus kūrybos.

Spektaklis analizuoja tapatybės ir ją formuojančių kasdieninių įtakų sąveiką. Per vaizdus ir pojūčius nagrinėjama monotonija, rutina. Šios būsenos tampa veiksmo pagrindu, jas kūrinio veikėjai išgyvena siurrealistiškai komiškame pasaulyje. Žiūrovai kviečiami pakeisti perspektyvą, kurioje suvokiame save, atmesti išsikeltus ar įbruktus ribotus prasmės ir tikslo suvokimus.Atlikėjai:

Alvydė Pikturnaitė

Povilas Jatkevičius

Jolanta Dapkūnaitė

Vainius Sodeika

Renginio trukmė: 1 val. 40 min., Be pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: BĮ Klaipėdos dramos teatras

Daugiau informacijos: info@kldt.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje