Cirkuliacija'21: Plast (Švedija)

Cirkuliacija'21: Plast (Švedija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Dėl lietaus atšauktas 2021 m. birželio 12 d. spektaklis Cirkuliacija'21: Plast (Švedija). Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2021 m. birželio 28 d.

Premjera: 2019 m. 

Scenoje: Hege Eriksdatter Ostefjells, Karoline Aamas, Love Kjellsson

Bendrakūrėjai: Circus Xanti, Mari Stoknes, Emma Laule, Ilona Jantti (Ilmatila), R.E.D, Sundsvalls Kommun, Swedish Arts Council (Kulturradet), Subtopia, Jatka78

Gyvos muzikos ir poetinio cirko pasirodymą „Plast“ atveria didingą kuklumo karalystę ir stipriai paliečia. 

Lėtas, jautrus ir labai asmeniškas darbas, nemoralizuodamas kalba ekologijos tema. Menininkai daug dėmesio skiria detalėms ir paprastoms medžiagoms – ledui ir virvei – kurie pasirodymo metu sutelkia žiūrovų dėmesį ir nepaleidžia jo iki pat spektaklio pabaigos.

Plastikas, plaukiojantis stebuklingai kaip jūra. Šviesa, liečianti jį mirgančiu šydu. Kūnas, suvyniotas į plastiką, pakabintas už plaukų, Išsiskleidžia, užlieja muzika. Du kūnai, su ledo luitais ant galvos, lipantys virve. Ar subalansuos pusiausvyrą? Kaip mes klausomės vieni kitų? 

Jaučiu, kaip ant kaktos tirpsta ledas. Šoku su plastiku, kuris užlieja vandenynus. Aš laikau tavo kūno svorį ant rankų ir tavo balsas užpildo mane visą. Man baisu, bet aš ne vienas. Mes esame čia dabar. Kartu.

Šviesa ir tamsa.

Garsas ir tyla.

Nuomonės:

Ledas taip pat dramaturgiškai ištirpsta ir galiausiai atsitrenkia ant grindų. Tai įvyksta po to, kai Hege Eriksdatteras Østefjellsas pasiekia žygdarbį, lipdama virve balansuoti ledo luitą ant galvos. 

-Danstidningen 2019 11 18

Tai gali būti tirpstančio poliarinio ledo vaizdas, susijęs su diskusijomis apie klimatą, tačiau taip pat – tai gali atspindėti pokyčius, šaltumą, grožį ir daug daugiau. Love Kjellsson su gyva smuiko ir sintezatoriaus muzika, dainavimu įrėmina vaizdą –  svajingu, taip pat šiek tiek atviru, primityviu ir nesenstančiu tradiciniu garsu. 

-Sundsvalls Tidning 2019 10 31

ENT yra menininkų kolektyvas, dirbantis su muzika ir cirku, kuriantys spektaklius, paliečiančius žmones. ENT laikydamiesi atvirumo, sąžiningumo ir paprastumo principų, kuria rūpindamiesi gamta ir tarpdiscipliniškumu.Atlikėjai:

Hege Eriksdatter Ostefjells

Karoline Aamas

Love Kjellsson

Renginio trukmė: 45 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Teatronas, Asociacija

Daugiau informacijos: nkgteatronas@gmail.com.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 3 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 23 val. 7 min.
9,00 € 15,00 €
Pirkti
Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

  • Vilnius, JEEP arena
  • Gruodžio 5 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 20 val. 37 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje