CIRQUE DU SOLEIL - CORTEO

CIRQUE DU SOLEIL - CORTEO

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Keičiasi garsiausios pasaulio cirko trupės „Cirque du Soleil“ šou Vilniuje datos

Dėl nenumatytų logistinių priežasčių, žymiausia pasaulio cirko trupė „Cirque du Soleil“ mūsų šalies sostinę aplankys šiek tiek vėliau, nei planuota. Koreguojamos ne tik pasirodymų Lietuvoje datos, bet ir kitų cirko šou datos.

Gegužės 26-29 dienomis Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje turėję vykti šeši cirko „Corteo“ pasirodymai perkeliami į šių metų rugpjūčio 25-28 dienas. „Cirque du Soleil“ atsiprašo už nepatogumus ir laukia visų pasirodymuose.

„Mums labai apmaudu, kad, pasikeitus turo tvarkaraščiams, Vilnių aplankysime šiek tiek vėliau, nei planavome. Norime nuoširdžiai atsiprašyti žiūrovų ir pasakyti, jog darėme viską, kad šou Lietuvoje nebūtų pilnai atšauktas. Be galo vertiname žmonių kantrybę ir labai laukiame, kuomet galėsime jums pristatyti nuostabius „Corteo“ pasirodymus“, – teigia „Cirque du Soleil“ atstovas Duncanas J. Fisheris.

 

Pasirodymų Vilniuje tvarkaraštis:

Ketvirtadienis, rugpjūčio 25 d., 2022 m. – 20 val. (galios 2022 m. gegužės 26 d. bilietai)

Penktadienis, rugpjūčio 26 d., 2022 m. – 20 val. (galios 2022 m. gegužės 27 d. bilietai)

Šeštadienis, rugpjūčio 27 d., 2022 m. – 16 val. (galios 2022 m. gegužės 28 d. – 16 val. bilietai)

Šeštadienis, rugpjūčio 27 d., 2022 m. – 20 val. (galios 2022 m. gegužės 28 d. – 20 val. bilietai)

Sekmadienis, rugpjūčio 28 d., 2022 m. – 13 val. (galios 2022 m. gegužės 29 d. – 13 val. bilietai)

Sekmadienis, rugpjūčio 28 d., 2022 m. – 17 val. (galios 2022 m. gegužės 29 d. – 17 val. bilietai)

 

„Corteo“ bus jau šeštasis „Cirque du Soleil“ šou Lietuvoje. Ankstesnius cirko pasirodymus Vilniuje jau matė per 100 tūkst. žiūrovų. Įspūdingasis „Corteo“ šou pirmąkart pristatytas 2005 m. Monrealyje, o nuo to laiko jį jau spėjo išvysti virš 9 mln. žiūrovų dvidešimtyje pasaulio šalių.

Iš kitų „Cirque du Soleil“ areninių pastatymų „Corteo“ išsiskiria unikalia scena, primenančia cirko palapinę. Daugeliui akrobatinių triukų atlikti naudojama daug unikalios akrobatinės įrangos, kurią specialiai šiam šou sukūrė cirko inžinieriai. Nuotaikingo pasirodymo metu žiūrovams pristatoma net 16 skirtingų akrobatinių numerių, kuriuos jungia bendra siužetinė linija.

„Corteo“ anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=ajB8hcmjvFk

Renginį organizuojanti įmonė „Seven Live“ praneša, jog žiūrovai, kuriems naujos pasirodymų datos netinka, bilietus gali grąžinti iki 2022 m. birželio 16 dienos imtinai, o. kasose, kuriose juos pirkote. Pirkę bilietus internetu galite grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.kreipusis vėliau – pinigai už bilietus grąžinami nebus.

APIE „CIRQUE DU SOLEIL“:

„Cirque du Soleil“ istorija prasidėjo 1984 metais Kanadoje, kuomet jo įkūrėjo Guy Laliberte bei 20 gatvės artistų komanda surengė pasirodymą 450-asias Kanados atradimo metines švenčiančiame Kvebeko mieste. Nuo tada „Cirque du Soleil“ pasirodymus jau stebėjo virš 365 milijonų žiūrovų 90-yje pasaulio šalių. 2022 metų  rugpjūčio 25-28 dienomis Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje „Cirque du Soleil“ pristatys savo spektaklį „Corteo“. Bilietai: https://www.tiketa.lt/LT/cirque_du_soleil__corteo_22551Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 2 metų (imtinai)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: SEVEN Live, UAB

Daugiau informacijos: Neįgalujį lydintysis asmuo taip pat perka bilieta neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis asmuo. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą..

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje