CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Šeimos bilietų paketas galioja tik gegužės 22 dienos pasirodymui.

Įsigykite bilietus visai šeimai su 20% nuolaida.

Nuolaida galioja perkant bilietus vienu pirkimu 4 asmenų šeimai – dviem suaugusiems ir dviem vaikams iki 16 metų. Prie įėjimo į areną bus būtina pateikti vaiko amžių įrodantį asmens tapatybės dokumentą, nepateikus dokumento bilietas negalios. Nuolaida pritaikoma įvedus kodą ŠEIMA.

„Cirque du Soleil“ Vilniuje pristatys Jameso Camerono „Įsikūnijimo“ įkvėptą šou „TORUK – The First Flight”

Lietuvių jau pamiltas ir puikiai įvertintas pasaulinis šou kūrėjas „Cirque du Soleil“ grįžta į Lietuvą. Šalies žiūrovams „Cirque du Soleil“ pristatys vieną naujausių ir sėkmingiausių savo kūrinių – vos 2015-ųjų pabaigoje pastatytą nuostabųjį „TORUK – The First Flight“, kurį įkvėpė kino rekordus pagerinęs įspūdingas Jameso Camerono filmas „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“). Vilnius buvo įtrauktas į šou pasaulinio turo žemėlapį – 2019 m. gegužės 24–26 d. „TORUK – The First Flight“ bus rodomas Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Iki šiol jau keturi Lietuvoje rodyti „Cirque du Soleil“ šou sulaukė milžiniškos sėkmės. Džiaugiamės, kad žiūrovams galime pristatyti dar vieną šio kūrėjo šedevrą kuris, beje, yra brangiausias ir techniškai sudėtingiausias iš visų buvusių Lietuvoje. Nors „TORUK – The First Flight“ rasite viską, kuo garsėja „Cirque du Soleil“ – sudėtingus ir pavojingus akrobatinius numerius, užburiančią muzika, kerinčius kostiumus ir makiažus, tobulus šokio judesius ir aktorystės meną, niekur nematytą scenografiją ir numeriams naudojamus unikalius įrenginius – šis šou yra kitoks. Jis dar ryškesnis, dar labiau įtraukiantis, užburiantis... Be to, jis bene labiausiai iš visų mūsų iki šiol rodytų šio kūrėjo šou tinka visai šeimai, taip pat ir vaikams. „TORUK – The First Flight“ – tai visiškai kitokie įspūdžiai“, – sako „SEVEN Live“ vadovas Tomas Inčikas ir tikina, kad „TORUK – The First Flight“ turėtų būti įtrauktas į kiekvieno šou mylėtojo privalomų pamatyti šou sąrašą.

Jameso Camerono kino filmo „Įsikūnijimas“ įkvėptas „TORUK – The First Flight“ nukelia žiūrovus į egzotišką Pandoros planetos pasaulį ir pasitelkiant vaizduotę, atradimų džiaugsmą ir neribotas žmogaus galimybes panardina į neįtikėtino pasakojimo odisėją.

Šou ištraukas galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=0c3mnVPkwhM

Unikalios šou naudojamos vizualizacijos, įvairius magiško pasaulio skraidančius gyvūnus imituojančios sudėtingos konstrukcijos ir kinematografiniai elementai į stulbinantį Jameso Camerono vaizduotės pasaulį įnešė naujų, tik „Cirque du Soleil“ būdingų spalvų. „TORUK – The First Flight“ susilieja dviejų genialių kūrėjų vaizduotės ir žiūrovui dovanoja užburiantį reginį. „Šis šou sujungė žmogaus gebėjimus ir technologijas. Tai spalvingas reginys visai šeimai“, – sako vienas „TORUK – The First Flight“ kūrėjų Michel Lemieux.

„TORUK – The First Flight“ – tai odė Pandoros čiabuvių genties – navių – ryšiui su gamta ir jų tikėjimui, kad viskas, kas gyva, tarpusavyje susiję. Būtina pažymėti, kad „TORUK – The First Flight“ pasakoja kiek kitokią istoriją nei matėme Jameso Camerono filme. „Cirque du Soleil“ žiūrovus nukelia į gerokai ankstesnius laikus – tūkstančius metų prieš pasirodant kino filmui „Įsikūnijimas“ ir gerokai anksčiau nei į Pandorą žengė bet koks žmogus.

Gamtos katastrofa kėsinasi sunaikinti šventąjį navių Sielų medį. Du bebaimiai omatikajos genties berniukai Ralu ir Entu, atsidūrę ant pilnametystės slenksčio, ryžtasi savo rankomis išspręsti problemą. Sužinoję, kad galingasis Torukas gali jiems padėti išgelbėti Sielų medį, kartu su ką tik įgytu draugu ikranu Tsyalu jie keliauja į skraidančius kalnus, kur tikisi surasti raudonai oranžinį siaubūną, valdantį Pandoros padangę. Pranašystė išsipildo, kai virš klanų pakyla tyroji siela, o pagrindinis herojus skrenda ant Toruko, kad navius išgelbėtų nuo siaubingo likimo.

„Cirque du Soleil“ Lietuvoje viešėjo jau keturis kartus ir žiūrovams „Siemens“ arenoje parodė „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“ ir „Varekai“.

„TORUK – The First Flight“ bus rodomas gegužės 24–26 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Prekyba bilietais prasidės penktadienį, birželio 1 d. Bilietus platins „Tiketa“.

Apie „Cirque du Soleil“

Pasaulinis šou kūrėjas „Cirque du Soleil“ savo veiklą pradėjo 1984 m., o „TORUK – The First Flight“ yra jau 37-asis jo kūrinys. Stebuklą ir džiaugsmą „Cirque du Soleil“ jau dovanojo daugiau nei 180 mln. žiūrovų daugiau nei 421 mieste šešiuose planetos kontinentuose. Bendrovėje dirba beveik 4 tūkst. darbuotojų, tarp kurių yra apie 1300 pasirodymuose dalyvaujančių artistų iš daugiau kaip 50 valstybių.

Daugiau informacijos apie „Cirque du Soleil“ rasite čia: https://www.cirquedusoleil.com.

Daugiau informacijos apie fondą „One Drop“ rasite čia: https://www.onedrop.org.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 2 metų (imtinai)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: SEVEN Live, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Liepos 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 0 val. 1 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 3 val. 39 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje