“Coliukė“

“Coliukė“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Balandžio 4 d. "Coliukė" spektakliai perkelti į spalio 10 d. vėliau nukeliti į lapkričio 21 d. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2020 m. lapkričio 10 d.

Balandžio 5 d. "Coliukė" spektakliai perkelti į spalio 11 d. vėliau nukeliti į lapkričio 21 d. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2020 m. lapkričio 10 d.

 

Vienaveiksmis baleto spektaklis visai šeimai ,,Coliukė". Choreografė Živilė Baikštytė . Šoka Lietuvos tarptautinės baleto akademijos mokiniai.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 5 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kristinos Sliesoraitienės projektai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.baletas.com

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje