COM•MEDIA | „PIROSMANI“

COM•MEDIA | „PIROSMANI“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Poti Valerian Gunia profesionalaus valstybinio teatro spektaklis (Gruzija)

Režisierė: Elene Matskhonashvili
Scenografas: Guram Matskhonashvili
Lėlių dailininkas: Vakho Koridze
Muzika: Sisters of Ishkhnelebi ir HAMATSUKI
Vaidina: Ani AndguladzeAlika TsekvashviliIrakli KvergelidzeNika Kvaratskhelia

Trukmė: 35 min.
Premjera: 2018 m. lapkričio 22 d.

Šiame vieno veiksmo lėlių spektaklyje atgaivinama tragiška didžiojo gruzinų menininko Niko Pirosmani, mirusio rūsyje, gyvenimo istorija.

Informacija apie Niko Pirosmani buvo surinkta po jo mirties. Tai reiškia, kad mitus mylinčiame Tbilisyje niekas apie Niko Pirosmani biografiją nebegali pasakyti „aš žinau“. Štai kodėl, kai gruzinai kalba apie menininką, pasakojimą jie pradedame nuo „pasak legendos“. Pasak legendos, 1905 metais Pirosmani buvo labai įsimylėjęs ir pastatė kelis vežimėlius, pripildytus raudonų rožių, priešais viešbutį, kuriame buvo apsistojusi Margarita de Sevres, tuo metu vykusi į teatro gastroles. Pasak legendos, Pirosmani daug tapė, tačiau žmonės iš jo dažniau pirko reklaminius plakatus, nei jo paveikslus.

Kaip ir Pirosmani paveikslai, pjesės spalva yra monochrominė ir blanki. Kaip ir jo personažai, lėlės spektaklyje paprastai stovi priekyje. Lėlių veidai taip pat nerodo aiškios nuotaikos ir palieka pakankamai erdvės mąstyti, fantazuoti ir improvizuoti. Trys lėlės ir keturi aktoriai pasakoja apie Niko Pirosmani gyvenimą ir kūrybą. Pasakodami naudoja mažai teksto, daug muzikos ir iliustruoja menininko paveikslus. Lėlės, kurios buvo sukurtos spektakliui yra novatoriškos, o jų išraiškos sugebėjimai labai artimi žmonėms. Spektaklis „Pirosmani“, vystydamas lėlių žanrą, siekia populiarinti konkretų menininką ir gruzinų kultūrą.

Spektaklis buvo skirtas Pirosmani mirties 100 -mečiui.

______

Dalyvavimas renginyje tik su galimybių pasu.

Žiūrovams rekomenduojame laikytis saugumo reikalavimų:

Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;

Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;

Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;

Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.Atlikėjai:

Ani Andguladze

Alika Tsekvashvili

Irakli Kvergelidze

Nika Kvaratskhelia

Renginio trukmė: 35 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Alytaus miesto teatras, BĮ

Daugiau informacijos: Alytaus miesto teatras

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje