Common People | Prarasti berniukai

Common People | Prarasti berniukai

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Kauno menininkų namų ir platformos „Kitas kinas“ inicijuojamas dokumentinių filmų peržiūrų ciklas „Common People“ sugrįžta trečiam lauko kino sezonui. Šią vasarą – trečiadienių vakarais Kauno kultūros centro terasoje (Vytauto pr. 79, Kaunas)!

Rugpjūčio 25 d. 20:30 val. vyks filmo „Prarasti berniukai“(rež. Joonas Neuvonen, Sadri Cetinkaya, 2020) peržiūra.

„Prarasti berniukai“ - tai dokumentinis filmas apie pasmerkimą; apie tris vyrus pasiklydusius narkotikų pragare, pralaimėjusius gyvenimo žaidime, pradingstančius Kambodžos gatvėse. Vienas iš trijų, Jani, yra žinomas, kaip pagrindinis dokumentinio filmo „Reindeerspotting - pabėgimas iš Santalando“ (2010) veikėjas, o Joonas, kaip jo režisierius. Pagrindinis „Prarastų berniukų“ veikėjas yra pats Joonas.

Nuoga tikro gyvenimo istorija, pilna sekso, narkotikų ir mirties, pasakoja apie tai, kas nutiko prieš dešimt metų, kai šie draugai, besimėgaujantys nesibaigiančiais vakarėliais, užklupus sėkmei po jų filmo „Reindeerspotting“ premjeros (jame pasakojama apie Rovaniemi narkomanus) iš nemirtingų tampa mirtingais. Vakarėlis pasibaigia, kai Janis Pnompenyje miršta žiauria mirtimi.

Filme „Prarasti berniukai“ Joonaso kamera leidžia pasinerti žiūrovui į svaiginantį Bankoko triukšmą ir naktinio Pnompenio alėjas, paskutines Jani gyvenimo savaites ir beviltiškas paieškas, prasidėjusias po jo dingimo ir mirties. Kas nutiko kelionėje?

Ar atsakymą galima rasti Joono nufilmuotose vaizdo įrašuose, ar kažkame, su kuo dar nebuvo susidurta, kas dar nebuvo tyrinėta, nufilmuota ar papasakota? Ar viskas susiję vien su narkotikais, moterimis ir pinigais, ar takas veda kur nors giliau?

Kažkas tikrai ką nors žinos. Joonas ieško savo draugų ir vietinių moterų, su kuriomis jie linksminosi ir dalijosi tuo, ką turėjo. Joonas privalo rasti savo tiesą apie tai, kas nutiko tarp narkotikų ir tamsumos. Čia herojų nėra.

„Prarasti berniukai“ – žiaurus tiesą papasakoti siekiantis kinas, kurio scenarijų padiktavo tikri gyvenimo įvykiai.“ – filmo režisierius Joonas Neuvonen.

Dokumentika, Suomija, 2020, suomių, anglų ir tajų k. su anglų ir lietuvių k. subtitrais, pritaikytais kurtiesiems ir neprigirdintiesiems, 99 min.

Po filmų peržiūrų vyks pokalbiai su įvairias filmuose atskleidžiamas temas aptarsiančiais ekspertais. Diskusijų dalyvius paskelbsime netrukus.

Bilieto kaina – 3 Eur (1,5 Eur moksleiviams, studentams, senjorams, asmenims su negalia). Bilietus galima įsigyti „Tiketa“ kasose bei interneto svetainėje. Renginio vietoje bilietų įsigyti nebus galima.

Dokumentinių filmų peržiūrų ciklas „Common People“ (liet. k. „paprasti žmonės“) siekia pristatyti dokumentinius filmus, pasakojančius apie įvairias bendruomenes ar (sub)kultūras. Ciklą lydinčių pristatymų metu skatinama diskutuoti apie filmų turinį ir socialinę problematiką bei dokumentinio kino reiškinį apskritai.

Projektą kuruoja Karolis Žukas („Kitas Kinas“) ir Edvinas Grinkevičius (Kauno menininkų namai).

Vizualiniu projekto identitetu rūpinasi Eglė Simonavičiūtė.

Projektą finansuoja Lietuvos kino centras, organizuoja – Kauno menininkų namai. Partneriai – platforma „Kitas Kinas“, Kauno kultūros centras, Kauno kurčiųjų reabilitacijos centras.Renginio trukmė: 1 val. 39 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno menininkų namai

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/812916899268034?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje