Detektyvas-komedija ''O jis nenorėjo mirti'' VKC teatras ''Mėlynoji''

Detektyvas-komedija ''O jis nenorėjo mirti'' VKC teatras ''Mėlynoji''

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Apsnigtas Prancūzijos kaimas. Šeima susirenka į sodybą sutikti Kalėdas, tačiau šventė neįvyksta - namo šeimininkas nužudytas. Šeimos nariai pradeda savarankišką tyrimą. Jam įsibėgėjant paaiškėja, kad kiekvienas turėjo priežastį ir motyvą įvykdyti žmogžudystę.

 

Kas yra žudikas? Kokios šeimos paslaptys slepiasi po išorinės gerovės kauke? Tai sužinosite pažiūrėję prancūzišką komediją-detektyvą „O jis nenorėjo mirtipagal Roberto Thomaso pjesę „8 moterys, kurią vaidina Visagino kultūros centro teatro „Mėlynoji paukštė“ aktoriai.

 

Režisierė - Marina Shishkina.

 Renginio organizatorius: Visagino kultūros centras BĮ

Organizatorius adresas: Vilties g. 5 Visaginas

Organizatorius kontaktai: +37038631865/sekretore@visaginokultura.lt

Bilietų į jūsų pasirinktą renginį pirkimo procesas vyks Bilietai.lt (UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ svetainėje Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje