DUOK MAN GYVENIMĄ, KURĮ MYLIU XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

DUOK MAN GYVENIMĄ, KURĮ MYLIU XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

BENJAMIN APPL (baritonas)

SIMON LEPPER (fortepijonas)

Programoje:

Henri Duparc, Ernst Krenek, Hugo Wolf, Ralph Vaughan Williams, Alban Berg, Franz Schubert

 

Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida bilietams. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

 

Vokiečių lyrinis baritonas Benjaminas Applas, kurio meistriškumas, anot kritikų, yra „nepakeliamai jaudinantis“ („The Times“), ir pianistas Simonas Lepperis, „BBC Music Magazine“ pavadintas „sensacingu atradimu“, kvies klausytojus pasinerti į romantinę programą, pavadinimu „Duok man gyvenimą, kurį myliu“.

„Viltį sukeliantys troškimai, neramios klajonės, garsas tolumoje, „mėlynosios gėlės“ paieškos... „Klajonių“ motyvas yra pamatinis romantinės literatūros ir muzikos motyvas. Ir argi mes, profesionalūs muzikantai, negalėtume savęs taip pat matyti „keleivyje“ prieš pandemiją? Keliaudami iš spektaklio į spektaklį, iš operos į koncertą ir atgal, turėjome nuolat prisitaikyti prie naujų žmonių, naujos aplinkos ir naujų situacijų. Ar melancholiška išvada „Aš visur svetimas“ iš F. Schuberto dainos netaikoma ir mums?“ – retoriškai klausia dainininkas B. Applas ir kviečia į muzikinę kelionę, kupiną paveikslų, jausmų ir apmąstymų. į kelionę po sielos garsovaizdžius, kuriuose vidinis ir išorinis pasaulis neatsiejamai susipina tarpusavyje.

B. APPLAS 2016 m. apdovanotas „Gramophone Award“ metų jaunojo menininko titulu, 2014–2016 m. dalyvavo BBC Naujosios kartos menininkų programoje, 2015–2016 m. sezone buvo „Wigmore Hall“ pradedančiųjų menininkų ir ECHO kylančios žvaigždės narys, koncertavo didžiausiose Europos salėse, tarp jų – Londono „Barbican Centre“, Amsterdamo „Concertgebouw“, „Wiener Konzerthaus“, Paryžiaus ir Kelno filharmonijose, Hamburgo „Laeiszhalle“. 2016–2021 m. jis pasirašė išskirtinę sutartį su „SONY Classical“, o šiuo metu sudarė ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį su „Alpha Classics“ įrašų kompanija.

Britų pianistas S. LEPPERIS yra itin aukštai vertinamas dainininkų partneris scenoje. Pažaislio muzikos festivalio klausytojai turėjo galimybę susipažinti su šiuo muziku 2019 m., E. Montvido kūrybinės veiklos 20-mečiui paminėti skirtame koncerte. Kritikai pabrėžia, jog „Simonas Lepperis, kurio pianistinis meistriškumas susilieja su tikru jautrumu žodžiui ir balsui, yra tikra retenybė “(„The Times“). Tarp svarbiausių atlikėjų pasirodymų yra prestižinės salės „Wigmore Hall“ (Londonas) kvietimas pristatyti trijų koncertų projektą, skirtą Josepho Marxo dainoms, rečitaliai su Stéphane'u Degout Ravinijos ir Edinburgo festivaliuose, Bordo, Dižono, „La Monnaie“, Lozanos ir Liono operos teatruose, rečitaliai „Carnegie Hall“ su Karen Cargill ir Sally Matthews, F. Schuberto dainų ciklų atlikimai su Geraldu Finley ir Marku Padmore'u, rečitaliai su Christiane Karg Frankfurto operoje ir Reingau festivalyje bei koncertai su Angelika Kirchschlager Verbjė festivalyje ir „Wigmore Hall“.

 

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val. 20 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje