„Fabijonas“

„Fabijonas“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

KLAIPĖDOS PILIES TEATRAS

Rimantas Šavelis

„Fabijonas“ (Premjera)

 

Inscenizacijos autorius ir režisierius Alvydas Vizgirda

Kompozitorius Gintaras Kizevičius

Kostiumų dailininkė Olga Ronkaitienė

Vaidina Aurimas Pintulis

 

„Viskas iš kažkur ateina“, - sako vienas geriausių lietuvių prozaikų ir dramaturgų, rašytojas Rimantas Šavelis, tik juokauja, kad, „bėgant laikui, įkvėpimas kurti gali nebepasirodyti“. O legendinio svieto lygintojo „Tado Blindos“ autorystės rašytojas norėjo atsisakyti. „ Aš pirma parašiau scenarijų, o paskui romaną. Lietuvoje, turbūt, pirmas toks atvejis“, – kalba R. Šavelis. Vienų kūrinių nesinori prisiminti, tačiau yra ir tokių, kuriuos skaitė ir tebeskaito ištisos kartos. Tokiu kūriniu, dėl kurio tikrai ne gėda, rašytojas vadina savo knygą „Amžinoji šviesa“, parašytą 1987-aisiais.

Naujausia Klaipėdos pilies teatro premjera sukurta pagal nepaprastai gražų, kupiną keistų jausmų, meilės, svajonių, paradoksų ir gilių metaforų Rimanto Šavelio apsakymą „Fabijonas“.

 

Klaipėdos pilies teatro gerbėjai žino, kad šiame teatre galima pamatyti nuostabių aktorių ir visą puokštę nepakartojamų jų vaidmenų. Dar vienas išskirtinis vaidmuo gimsta būtent šiomis dienomis. Tai Aurimo Pintulio kuriamas Laikmečio liudytojas R. Šavelio „Fabijone“.

 

Aurimas Pintulis vaidybos specialybės mokėsi 2003-2007 m. Klaipėdos universitete (kurso vadovai – Povilas Gaidys ir Elena Savukynaitė). Nuo 2007-ųjų – Šiaulių dramos teatro aktorius. Per pirmąjį kūrybinį dešimtmetį A. Pintulis Šiaulių dramos teatro scenoje sukūrė per 30 vaidmenų. Tai Mičas T. Viljamso „Geismų tramvajuje“ (rež. A. Latėnas), Pempėnas J. Tumo-Vaižganto „Nebylyje“ (rež. J. Vaitkus), Majfė M. Panjolio „Duonkepio žmonoje“ (rež. A. Lebeliūnas), Džeikas Lata T. Viljamso „Iguanos naktyje“ (rež. G. Padegimas), Robertas Lokampas E. M. Remarko „Trijuose drauguose“ (rež. R. Steponavičiūtė) ir kt.

Aurimas Pintulis filmavosi TV seriale „Naisių vasara“ ir filme „„Laisvės kaina. Partizanai“.

 

Spektaklio premjera – 2018 m. kovo 14 d.

 

Spektaklio trukmė – 1 val. 15 min.Renginio trukmė: 1 val. 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos m. sav. Kultūros centras Žvejų rūmai

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje