Festivalis Jauna Muzika: Rytis Mažulis | 09 05

Festivalis Jauna Muzika: Rytis Mažulis | 09 05

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Kolekcionuojamieji #1“

2020 m. rugsėjo 3‒6 d.

Menų spaustuvė, Vilnius www.jauna.org

 

Festivalis Jauna Muzika pristato menininkus, dirbančius su garsu ir muzika kaip eksperimentinio meno forma. Tai vienas seniausių ir labiausiai besikeitusių muzikos festivalių Lietuvoje, įkurtas 1992 m. Kintant muzikos sampratoms, išlaikydamas aktualumą keitėsi ir pats festivalis, jo kryptys, o kartais ir pavadinimai.

 

Speciali festivalio Jauna Muzika 2020 programa „Kolekcionuojamieji #1” pristato naujai užsakytą bei senesnę daugiausiai lietuvių kompozitorių kūrybos kolekciją, balansuojančią tarp naujosios muzikos, garso meno, videomeno, elektroakustinės bei elektroninės muzikos žanrų.

 

Rugsėjo 5 d., šeštadienis

19 val. Juodoji salė

RYTIS MAŽULIS (LT) kanonai moterų balsams:

„Karalius Karolis“, ž. Rolando Rastausko (1984) „Autoportretas“ (2018) „Iš kurgi tai žinot galėčiau aš?..“, ž. Gennadijaus Aigi, vertė Sigitas Geda (1992) „Atkelk vėlių vartelius“, ž. lietuvių liaudies (1992) „Apstulbusi akis prarado amą“, ž. Stanisławo Grochowiako, vertė Sigitas Geda (1985) „Ramybė“, ž. Vergilijaus (1992)

 

Atlieka naujosios muzikos vokalinio kolektyvo MELOS narės: Gabrielė Bilevičiūtė, Magdalena Kozlovskaja, Karolina Macytė, Gabija Adamonytė

 

2014 metais susibūręs merginų vokalinis ansamblis MELOS atlieka šiuolaikinę muziką, bendradarbiaudamas su įvairių sričių menininkais ir irinicijuodamas įvairius kūrybinius projektus. „Melos“ bendradarbiavo su choreografe Giedre Jankauskiene, teatro režisiere Saule Degutyte, laisvosios improvizacinės muzikos ir džiazo atlikėjais – saksofonininkų kvartetu „Katarsis4“ ir Simonu Šipavičiumi, kompozitoriais Ryčiu Mažuliu, Nathanu Jamesu Deardenu, Monika Szpyrka, Rita Mačiliūnaite, Dominyku Digimu ir daugeliu kitų. 2020-aisiais MELOS išleido savo debiutinį albumą „Minimal Voices“.

 Atlikėjai:

Rytis Mažulis ir naujosios muzikos vokalinis kolektyvas "MELOS"

Renginio trukmė: 1 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos kompozitorių sąjunga

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Ukmergė, Ukmergės kultūros centras
  • Rugsėjo 21 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 1 val. 5 min.
16,30 € 32,60 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 30 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 20 val. 57 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje