Festivalis Jauna Muzika: Vilniaus Energija |09 06

Festivalis Jauna Muzika: Vilniaus Energija |09 06

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Kolekcionuojamieji #1“

2020 m. rugsėjo 3‒6 d.

Menų spaustuvė, Vilnius www.jauna.org

 

Festivalis Jauna Muzika pristato menininkus, dirbančius su garsu ir muzika kaip eksperimentinio meno forma. Tai vienas seniausių ir labiausiai besikeitusių muzikos festivalių Lietuvoje, įkurtas 1992 m. Kintant muzikos sampratoms, išlaikydamas aktualumą keitėsi ir pats festivalis, jo kryptys, o kartais ir pavadinimai.

 

Speciali festivalio Jauna Muzika 2020 programa „Kolekcionuojamieji #1“ pristato naujai užsakytą bei senesnę daugiausiai lietuvių kompozitorių kūrybos kolekciją, balansuojančią tarp naujosios muzikos, garso meno, videomeno, elektroakustinės bei elektroninės muzikos žanrų.

 

Rugsėjo 6 d., sekmadienis

21 val. Juodoji salė

 

VILNIAUS ENERGIJA (LT) Audiovizualinis pasirodymas

Atlikėjai: Žygimantas Kudirka-Mesijus, Adas Gecevičius

 

„Vilniaus energija“ – tai avangardinio repo ir interaktyvios poezijos atlikėjo Žygimanto Kudirkos-Mesijaus ir eksperimentinio džiazo bei elektroninės muzikos kūrėjo Ado Gecevičiaus duetas. Dueto pasirodymų vaizdiniu apipavidalinimu rūpinasi vizualiojo meno kūrėja Asta Ostrovskaja.

 

Pasinaudojusi teisinėmis spragomis, ši kūrėjų grupė oficialiai užregistravo žymios Lietuvos energetikos įmonės pavadinimą ir dabar naudoja jį savo kūrybiniams tikslams.

 

„Vilniaus energija“ jau trečius metus aktyviai koncertuoja klubuose, festivaliuose ir netikėtose erdvėse. Taip pat rodosi meniniuose kontekstuose: Nacionalinėje dailės galerijoje įgarsino paveikslą, sukūrė garso takelį Roberto Narkaus ir Jokūbo Čižiko filmui „Lenktynės“, surengė pasirodymus Šiuolaikinio meno centre Vilniuje, šiuolaikinio meno centre „Zamek Ujazdowski“ Varšuvoje, kultūros centre „Rich Mix“ Londone.

 

Festivaliui „Jauna Muzika“ duetas parengė išskirtinį, visą ligšiolinę kūrybą apibendrinantį AV pasirodymą. Ryškių vaizdo projekcijų fone skambės specialiaisiais efektais deformuotas vokalas lietuvių, anglų ir dirbtinėmis kalbomis bei nekonvencionali elektroninė muzika.Atlikėjai:

Vilniaus Energija: Žygimantas Kudirka ir Adas Gecevičius

Renginio trukmė: 1 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos kompozitorių sąjunga

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje