FORTEPIJONO ITELEKTUALAS

FORTEPIJONO ITELEKTUALAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Prof. ULRICH URBAN (fortepijonas, Vokietija)

Programa:

Wolfgang Amadeus Mozart – Sonata Nr. 10, C-Dur, K. 330

Elizabeth Austin – „Dėlionės preliudai“

Richard Wagner – „Sonata Matildai Wesendonck“, As-Dur

Ludwig van Beethoven – Sonata Nr. 23 „Appassionata“, f-moll, op. 57

„Ulricho Urbano virtuoziškumas ir gilus muzikos supratimas užgniaužė kvapą... ir publika liko ekstazėje“ („Gazette“, Johanesburgas, Pietų Afrikos Respublika).

„Keli šimtai Vašingtono gyventojų išgirdo Ulrichą Urbaną meistriškai skambinant Mendelsoną... tai jiems kėlė šiurpulius...“ („DC Art Travel Examiner“, Vašingtonas, JAV).

Žymus Vokietijos pianistas, kamerinės muzikos atlikėjas ir pedagogas Ulrichas Urbanas gimė Frankfurte prie Oderio, studijavo Leipcigo Aukštojoje F. Mendelssohno muzikos mokykloje fortepijono specialybę pas Günterį Kootzą ir dirigavimą pas Rolfą Reuterį. Nuo 1969 m. minėtoje mokykloje dirbo dėstytoju. Nuo 1991 m. yra Fortepijono katedros profesorius.

Jau pirmieji U. Urbano J. S. Bacho įrašai turėjo didžiulį pasisekimą, juos įsigijo daugelis garso įrašų firmų. Pianistas bendradarbiavo su daugiau nei 40 orkestrų, tarp kurių Hamburgo ir Drezdeno filharmonijų, Leipcigo „Gevandhauzo“, Berlyno simfoninis, Veimaro valstybinis, taip pat įvairūs Europos, Pietų Afrikos bei daugelis Vokietijos radijo orkestrų. Iš 35 jo atliekamų koncertų fortepijonui su orkestru 20 įrašyta įvairiose radijo studijose. Reikia paminėti dar 160 įrašų, kuriuos naudoja skirtingi radijo laidų transliuotojai. U. Urbanas kartas nuo karto imasi ir dirigento pareigų., daugiausia su Vidurio Vokietijos orkestrais.

Ne kartą visuomeninių transliuotojų buvo pristatyti jo įrašyti retai atliekamų autorių, kaip Karlo Filipo Emanuelio Bacho, Jozefo Haydno, Antonino Dvoržako, Hanso Pfitznerio, Makso Regerio, Richardo Strausso kūriniai, taip pat specialiai išleistos Leipcigo Blüthnerio ir Irmlerio instrumentų gamintojų kompaktinės plokštelės.

Minėtina U. Urbano iš užmaršties prikelta anglų kompozitoriaus, artimo Siegfrido Wagnerio (Richardo Wagnerio sūnaus) bičiulio Clemento Harriso (1871–1897) kūryba – fortepijono ir kamerinės muzikos kompaktinėse plokštelėse, taip pat ir šiuolaikinių autorių: Elizabeth Austin, Erle‘o Ninowo, Gernoto Grohso fortepijono muzikos įrašai.

Pianisto partnerių tarpe daug iškilių instrumentalistų bei vokalistų, iš kurių labiausiai minėtinas švedų operos dainininkas Nicolai Gedda.

U. Urbanas koncertavo daugelyje Europos šalių, Japonijoje, Pietų Amerikoje, taip pat ne kartą ne tik kaip atlikėjas, bet ir meistriškumo kursų rengėjas JAV ir Pietų Afrikos Respublikoje.

Jo repertuaras apima visus stilius, pradedant J. S. Bacho kūriniais, ir daugiausia koncentruojasi ties XIX ir XX amžių sandūros autorių kūryba.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ.  LKL: Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. LKL: Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 25 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 10 val. 44 min.
13,20 € 22,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 27 d., 19:30 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 0 min.
9,60 € 16,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje