Ginučių vandens malūnas

Ginučių vandens malūnas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įsigiję TIKETA bilietą šiame muziejuje galėsite apsilankyti jums patogiu metu (muziejaus darbo laiku). Bilietas galios iki 2021 09 30.

Ginučių vandens malūnas yra vienintelis iš penkių malūnų Aukštaitijos nacionaliniame parke išsaugojęs autentišką XIX a. įrangą. Jis veikė iki 1968 m. Jame ne tik miltus malė – metalinės turbinos sukimosi jėgą Ginučių kaimo gyventojai naudojo ir elektros gamybai. 1978 m. parko administracija restauravo malūną: perstatė sienas ir perdengė stogą. Senovinių įrankių ekspozicija  palėpėje pasakoja apie duonos kelionę ir žmonių gyvenimo būdą, o buvusiuose malūnininko apartamentuose įrengti poilsiautojams skirti kambariai. O kur dar visos istorijos apie malūno velnią!

Darbo laikas:

Ginučių vandens malūno ekspozicija priima lankytojus nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio pabaigos kasdien nuo 10 iki 18 valandos. 

Adresas:

Malūno 24, Ginučių k., Ignalinos r., Aukštaitijos nacionalinis parkas

 Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Ikimokyklinio amžiaus vaikams).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija

Daugiau informacijos:  +370 386 47478 , +370 628 46478, info@aparkai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje