Graikiškos virtuvės kulinariniai mokymai su Arūnu Stoškumi

Graikiškos virtuvės kulinariniai mokymai su Arūnu Stoškumi

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Kartu su šefu Arūnu Stoškumi gaminsite graikiškos virtuvės patiekalus – startuosite su taramosalata ir tzatziki, išmoksite paruošti aštuonkojį su graikiškomis salotomis, o vakaro desertas bus graikiška baklava su frappe kava. Šefas atsakys į visus klausimus bei atskleis graikiškos virtuvės paslaptis. O po mokymų gausite visus receptus su kuriais galėsi toliau eksperimentuoti savoje virtuvėje! 

Svarbu: dalyvis privalo turėti Galimybių pasą. 

www.gianlucademarco.lt

 

 Atlikėjai:

Arūnas Stoškus

Renginio trukmė: 3 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kulinarijos studija, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje