GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA / INDRĖ ANANKAITĖ/ UGNĖ SABAITYTĖ

GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA / INDRĖ ANANKAITĖ/ UGNĖ SABAITYTĖ

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Spindulėlis šviesos gruodžio viduryje – tai filmų muzika!

Artėjant gražiausioms metų šventėms, jaukioje Panevėžio muzikinio teatro scenoje skambės nuostabiausios melodijos iš kino filmų „Titanikas“, „Asmens sargybinis“, „Džiaze tik merginos“, “Katės“, „Liūtas karalius“, „Bohemijos rapsodija” ir daugelio kitų legendinių filmų, kurios suvirpins tikrai ne vieno klausytojo širdį. Šiltą, meilės ir šventiškų emocijų kupiną koncertą Jums dovanos puikiai Lietuvos ir užsienio klausytojų vertinama LNOBT solistė Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė ir  pia­nistė Ugnė Sabaitytė.Atlikėjai:

Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė (sopranas)

Ugnė Sabaitytė (fortepijonas)

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Culture live, VšĮ

Daugiau informacijos: info@culture-live.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje