Grupė „Tabasco“

Grupė „Tabasco“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu.

Grupė „Tabasco“

„Gyvenimas gražus!”

Koncertas tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti

Daugiau kaip du dešimtmečius „Tabasco“ yra viena populiariausių itin dažnai Lietuvoje koncertuojančių muzikos grupių. Plungėje 1998 m. susibūrusios klasiokų grupės repertuare dominavo garsių pasaulinių hitų cover‘iai, o kolektyvas dažniausiai grojo muzikos klubuose. 2002 m. „Tabasco“ išleidžia pirmąjį albumą „Vienintelis kelias“, grupės dainas transliuoja radijo stotys. Daugėja pasirodymų TV laidose ir muzikos festivaliuose – Nidoje, Varniuose („Bliuzo naktys“), Klaipėdos Jūros šventėse ir daugelyje kitų didžiųjų scenų. 2005-aisiais LRT laidos „Geriausių dainų dešimtukas“ žiūrovai „Naujų draugų dainai“ skiria pirmą vietą. 2008 m. pasirodo dešimties metų jubiliejaus proga išleistas albumas „Geriausios dainos“, o 2009 m. LRT nufilmuotas grupės koncertas išleidžiamas DVD formatu. Kūrybinės veiklos dvidešimtmečio proga grupė surengia jau 20-ties koncertų turą per Lietuvą. „Tabasco“ yra koncertavę su Plungės simfoniniu orkestru, su grupe dainavo Irena Starošaitė, Arina, Egidijus Sipavičius, Česlovas Gabalis, Aurelijus Globys, Inga Valinskienė, Violeta ir Vilius Tarasovai, Valdas Lacko, Deivis Norvilas.

Gruodžio 1-sios koncerte „Gyvenimas gražus!“ Klaipėdos Žvejų rūmuose grupė „Tabasco“ atliks populiariausias savo repertuaro dainas ir naujausius kūrinius. Skambės „Žvaigždės“, „Naujų draugų daina“, „Kai meilė prabyla“, „Šiandien arba rytoj“, „Šį rudenį“ bei daugelis kitų dainų.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos m. sav. Kultūros centras Žvejų rūmai

Daugiau informacijos: tel.: (8 46) 410 565.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje