JAUNO TEATRO DIENOS 2021 | Programa LONG

JAUNO TEATRO DIENOS 2021 | Programa LONG

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

JAUNO TEATRO DIENOS 2020 | Programa LONG

 

Atvira kūrybinių teatro dirbtuvių darbų peržiūra

Rugpjūčio 21 d. šeštadienis 16 val.

 

Klaipėdos Kultūros fabrikas, Daugiafunkcė salė B

 

 

Devintąjį kartą Klaipėdoje vyksiantis festivalis „Jauno teatro dienos“ tęsia kūrybinius ieškojimus ir kviečia publiką tapti pirmaisiais, o gal būt ir vieninteliais teatrinių JTD 2021 eksperimentų žiūrovais.

 

Festivalio metu vyksiančių teatro kūrybinių dirbtuvių LONG darbų peržiūroje žiūrovų lauks dtrijų dalių spektaklis. Visgi, jo tema, dramaturginė medžiaga ir net kūrybinė komanda išliks paslaptyje iki pat festivalio pradžios. Būtent toks yra ilgametis festivalio „Jauno teatro dienos“ kūrybinis principas – spontaniškumas, atsitiktinumas ir jaunystė - ne tik amžiuje, bet ir požiūryje.

 

 

Rugpjūčio 16 – ąją, prasidėjus festivaliui bus sufomuotos trys programoje LONG kursiančios komandos. Jas sudarys burtų keliu surinkta aktorių trupė, scenografas ir dramaturgas. Kūrybiškai šioms grupėms vadovaus režisieriai - jie ir yra vienintelės žinomos dalys šioje būsimoje trijų dalių spektaklio dėlionėje – tai režisieriai Antanas Obcarskas, Kotryna Siaurusaitytė ir Elena Morar (Rumunija). Gavusios festivalio organizatorių parinktą inspiraciją (dramaturgiją, frazę ar literatūrinį kūrinį), grupės penkias dienas kurs pasirodymus, tapsiančius dviejų dalių spektalio pusėmis. Išskirtinėse komandose originaliomis sąlygomis kuriamas LONG programos pasirodymas – taps esminiu 2021-ųjų festivalio „Jauno teatro dienos“ akcentu.

 

Renginyje gali dalyvauti turintys ir neturintys "Galimybių paso". Renginio metu būtina dėvėti veidą dengiančias kaukes.

 

 

 

 

 Renginio trukmė: 3 val., dvi pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (NE).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE (NE).

Renginio organizatorius: Klaipėdos jaunimo teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: https://www.jtd.lt/ https://www.jtd.lt/.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje