„Grybų karas“

„Grybų karas“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

V I L N I A U S T E A T R A S „L Ė L Ė“

Justinas Marcinkevičius

GRYBŲ KARAS

Muzikinis spektaklis vaikams

Režisierius - Algirdas MIKUTIS

Dailininkė - Aušra BAGOČIŪNAITĖ-PAUKŠTIENĖ

Kompozitorius - Olegas DITKOVSKIS

Choreografė Sigita - MIKALAUSKAITĖ

Dviejų dainų tekstų autorė - Jurgita ČEKATAUSKAITĖ

Vaidina: Karolis Algimantas BUTVIDAS, Šarūnas DATENIS, Irmantas JANKAITIS, Indrė LIUTKEVIČIŪTĖ, Almira GRYBAUSKAITĖ, Imantas PRECAS, Deivis SARAPINAS, Asta STANKŪNAITĖ, Jūratė TRIMAKAITĖ, Dainius TARUTIS ir Edita ZĖČIŪTĖ.

Mūsų literatūros klasikas Justinas Marcinkevičius niekada neslėpė, kad populiariausias jo kūrinys - eiliuota poema vaikams „Grybų karas“. Ir iš tiesų, kas nežino eilutės „Ei, tai vija, Pinavija, - visą dieną grybais lyja“ – tas tikras „grybas“!

Dėl žaismingos, muzikalios formos ir nuotaikingo turinio ši poema neretai statoma teatrų scenose, o kartais iššaukia net tikrą karą! Vilniaus „Lėlės“ teatre „Grybų karo“ dar nebuvo. Tačiau, patikimi šaltiniai įspėja: mieli vaikai, visi žiūrovai, skubiai ruoškitės gynybai, karo žygin ruošias grybai!

Grybų kariuomenės strategas Algirdas Mikutis atskleidė grybų sukilimo priežastį. „Šis karas – tikras muilo burbulas! Visų grybų vado Baravyko Pulkaunyko žmona Riebi Paliepė vyrui naują skarą parnešt liepė. Taigi, grybai skelbia karą dėl pakirmijusios moteriškės užgaidų...Visi karai iš esmės kyla dėl tuščių nedidelės grupelės ambicijų arba slaptų grobikiškų ekonominių paskatų, tačiau visa tai išsivysto į masinį karščiavimą, kuomet dauguma net nesusimąsto dėl ko gi jie kariauja, svarbiausia – kariauti, lamėti, užgrobti! Visa tai yra labai tragikomiška“, – teigia režisierius.

„Lėlės“ teatro žvalgyba informuoja, kad būsimajame mūšyje grybai naudos įvairią taktiką: kepurėtieji tryps ir šoks, trauks smagias dainas, atakuos pokštais ir linksmomis eilėmis, sprogdins tikras bombas ir net kūlversčiais versis! Dailininkė Aušra Bagočiūnaitė-Paukštienė taip pat perbėgo į grybų pusę: scenografijos kūrėja išrado jiems specialias priemones, kurios leis maištininkams taip slapstytis, kad grybo nuo grybo nebeatskirsi.

„Grybų karą“ remia aktorė – šokėja Sigita Mikalauskaitė ir UAB „Blikas“: menininkė išmokė grybus karinių manevrų, o minėtoji pirotechnikos bendrovė slapčia tiekia sprogstamuosius užtaisus bei kitą amuniciją (kad tik atlaikytų okupuotos „Lėlės“ stogas...). Tiesa, grybai papirko ir žinomą bardą Olegą Ditkovskį, sukūrusį maištininkams nuotaikingą ir kovai uždegančią muziką.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (Mnata@tiketa.lt, +370 685 05480).

Apdovanojimai:

2011 m. Profesionalių teatrų festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ (Rokiškis) prizas „Geriausias spektaklis vaikams“

2012 m. Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalio (Varėna) prizas „Už netikėtą vaikiško spektaklio interpretaciją“

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos: 1 val. prieš renginį.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius Vilniaus teatras „Lėlė“.

Daugiau informacijos: www.teatraslele.lt

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 50 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus teatras LĖLĖ.

Daugiau informacijos: Vilniaus teatras "LĖLĖ" kasos tel.nr.852628678.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Liepos 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 21 val. 43 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 1 val. 21 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje