3x3 turnyras:

3x3 turnyras:

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Prasideda krepšinio vasara – jau birželio 19-20 dienomis naujutėlaitėje „Hoptrans“ lauko arenoje užvirs lemiamos SAVY.LT Lietuvos 3x3 krepšinio čempionato kovos, kuriose triumfavusi ekipa į viršų kels pirmąjį istorijoje pirmenybių trofėjų. Tačiau tai – dar ne viskas. Liepą krepšinio sirgalių dėmesį į pajūrį sutrauks tradiciniu tampantis „Hoptrans 3x3“ turnyras. Galbūt jis trijulių krepšinio padangėje ir šįkart įžiebs naujų žvaigždžių? Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: 3x3 Krepšinio asociacija, asociacija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje