I LIKE D. SHOSTAKOVICH

I LIKE D. SHOSTAKOVICH

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KAUNO STYGINIŲ KVARTETAS

Karolina Beinarytė-Palekauskienė (I smuikas)

Aistė Mikutytė (II smuikas)

Eglė Lapinskė (altas)

Saulius Bartulis (violončelė)

Dalyvauja VERONIKA KOPJOVA (fortepijonas)

Programoje:

Vidmantas Bartulis – „Psalmės“

Dmitrij Šostakovič – Fortepijoninis kvintetas g-moll, op. 57

Vidmantas Bartulis – „I like D. Shostakovich“

Netikėtai užsimezgusi Valstybinės kultūros ir meno premijos laureato Kauno kvarteto ir pianistės Veronikos Kopjovos muzikinė gija pakvies klausytojus išgirsti nuostabių fortepijoninės muzikos šedevrų.

Kaune gimusi, o šiuo metu Austrijoje gyvenanti VERONIKA KOPJOVA intensyviai koncertuoja visoje Europoje, Kinijoje, Čilėje, skambina prestižinėse salėse, bendradarbiauja su įvairiais orkestrais, jos įrašai transliuojami Austrijos, Olandijos, Vokietijos bei Lietuvos radijuje.

Sėkmė pianistę lydėjo tarptautiniuose pianistų konkursuose Lietuvoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, o kūrybinius siekius įgyvendinti labai padėjo Lietuvos kultūros ministerija, Juozo Karoso labdaros ir paramos fondas. Jai buvo suteikta Tarptautinio Yamaha fondo premija, fondų „Yehudi Menuhin - Live Music Now Hannover“, Janeczek-Sobotka stipendijos.

Atlikėjos solo ir kamerinis repertuaras apima kūrinius nuo baroko iki šių dienų kompozicijų. Nuo 2014 m. V. Kopjova yra Vienos muzikos ir vaizduojamųjų menų universiteto lektorė. Nuo 2019 m. pianistė yra šiuolaikinės muzikos ansamblio „Platypus“ narė.

D. Šostakovičiaus kvintetas g-moll – vienas geriausiai kompozitoriaus žinomų kamerinės muzikos kūrinių. Šį kūrinį autorius sukūrė Bethoveno kvartetui, o premjera įvyko kartu su pačiu D. Šostakovičiumi (fortepijonas). Kūrinys susilaukė milžiniškos sėkmės, tad buvo apdovanotas Stalino premija.

Koncerte taip pat skambės kompozitoriaus V. Bartulio kvartetas „Psalmės“ bei premjera – fortepijoninis kvintetas „I like D. Shostakovich“.Renginio trukmė: 2 val., 1 po 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

AURA 30 ATIDARYMAS: Premjera! „Begalybės“

AURA 30 ATIDARYMAS: Premjera! „Begalybės“

  • Kaunas, Lietuvos Krepšinio Namai
  • Rugsėjo 30 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 20 val. 54 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
AURA 30: Familia | Okarukas

AURA 30: Familia | Okarukas

  • Kaunas, Nacionalinis Kauno dramos teatras
  • Spalio 2 d., 20:30 val.
  • Trukmė: 45 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 13 val. 56 min.
6,72 € 11,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje