Interaktyvus spektaklis „Pojūčių kokteilių baras”

Interaktyvus spektaklis „Pojūčių kokteilių baras”

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Pojūčių kokteilių baras” – idealus suomių teatro kompanijos „The Center for Everything” pasirodymas tiems, kas dar niekada nėra buvę įtraukiančio teatro pasirodyme ir nori su juo susipažinti. Nei daug, nei mažai – koncentruotų 20 min., kurių metu aktoriai Jums suplaks pojūčių kokteilį!

Festivalio „Namas Nr. 2” lankytojai paragauti teatro kokteilių galės jau birželio 15 ir 16 dienomis. „Pojūčių kokteilių baro” pasirodymas bus pritaikytas festivalio erdvei, laikui bei tuometinėms visuomenės aktualijoms. Vos 100 kokteilių tiems, kurie dar nėra ragavę interaktyvaus teatro!

Šis spektaklis – tai daugiasluoksnė emocijų kolekcija: vienas-prieš-vieną (eng. one-on-one) pasirodymo vyksmas sudarytas kaip kokteilių meniu. Žiūrovai gali išsirinkti jiems patinkantį kokteilį iš meniu arba susidaryti savo asmeninį kokteilį iš trokštamų ingridientų. Kokteilių meniu yra sudaromas pagal specifinį spektaklio kontekstą, todėl kiekvieną kartą yra kitoks.

„Pojūčių kokteilių baro” spektaklio idėja gimė „Patirčių parko Turku 2011” (eng. Experience Park Turku 2011) projekto metu, oficialiosios „Turku – Europos kultūros sostinė 2011” programos dalyje. Vėliau projektas buvo įgyvendintas festivalyje „Flow” Helsinkyje ir keletą metų rodytas „Oulu August” festivalyje. Be viso to, projekto modelis buvo naudotas pedagoginiais tikslais Helsinkio teatro akademijoje ir kaip dalis „Supreme Beings” projekto, buvo įgyvendintas drauge su „Mad House Helsinki” projektu.

Pasirodymas yra netradicinio teatro „Namas Nr. 2” programoms dalis. Festivalis šiemet laikinai apsistojo buvusioje šimtametėje V.Bacevičiaus pradinėje mokykloje Kaune. Daugiau informacijos apie festivalį ir programą internetinėje svetainėje www.namaskurti.lt

Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė.

Atlikėjai:

Suomių teatro kompanija „The Center for Everything”:

režisierius Sami Henrik Haapala

kostiumų dailininkė Kaisa Kemikoski

atlikėjas Marko Mäkinen

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 16 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: INCA LT, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.namaskurti.lt info@namaskurti.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 9 val. 25 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 9 val. 25 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje