JAIK

JAIK

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Susidomėjai, kas tas JAIK socialinis tinklas?

Kadaise estai sukūrė programėlę Skype, o dabar, pasitelkę naujausias bio-technologijas, kviečia panirti į virtualios realybės platformą, kurioje gali tapti kuo nori – ne tik „apsivilkti“ bet kokį vaizdą – barokinį operos solistės kostiumą, persiko odą, apsimesti vieni kitais – bet ir sukurti naujas gyvybės formas, gebančias mąstyti ir mylėti. Vyriausias JAIK mokslininkas biologas Mati tyrinėja biologinį internetą – medžių, samanų, grybų bendravimo būdus – ir galimybę prie jo prisijungti.
JAIK atvers visiškai naują pasaulį su daugybe galimybių būti gyvam. Suteiks prieigą prie asmeninio suskaitmeninto charakterio, įpročių ir fantazijų, padovanos galimybę gyventi gyvenimą, kuris lig šiol atrodė neįmanomas...

...norėtume, kad visa tai būtų realu, tačiau kol kas patirti šias išmaniąsias technologijas kviesime žiūrint 4 dalių teatrinį serialą, sukurtą režisieriaus Peeter Jalakas, Von Krahl teatre. Serialas apjungia teatro, kino, instaliacijos meną, įtraukianti patirtis nepaliks abejingais tų, kurie mėgsta distopijos žanrą, sci-fi scenarijus, o vakarus leidžia jaukiai įsitaisę prie Netflix.

Renginys dalyvauja Tarptautiniame teatro festivalyje SCENA 10x10.
Su titrais lietuvių kalba.

Daugiau informacijos čia.

DĖMESIO! Spektaklio metu žiūrovams, vyresniems nei 6 m. privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Bilietai į spektaklį parduodami, išlaikant privalomus atstumus tarp žiūrovų, tačiau artimieji ar kartu atėję asmenys gali sėdėti greta.Atlikėjai:

Jüri Muttika

Loore Martma

Rein Pakk

Tõnu Oja

Jaanika Arum

Tõnu Trubetsky

Tõnis Mägi

Priit Parro

Marko Mardim

Sulev Süld

Mati Turi

Valter Eplik

Toomas Hussar

Aleksander Eelmaa

Nils Mattias Steinberg

Jelena Skulskaja

Sander Põldsaar

Alo Puustak

Priit Raud

Madis Mäeorg

Peeter Laurits

Henri Laupmaa

Juhan Raud

Aleksander Sproghis

Jan Kaus

Herkko Labi

Markus Luik ja Paljud Teised

Renginio trukmė: 5 val., su 3 pertraukomis.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje