JAMES BLUNT koncertas

JAMES BLUNT koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmėsio, svarbi informacija dėl nukelto James Blunt koncerto bilietų:

Informuojame, kad dėl COVID-19 (koronaviruso infekcijos) Lietuvoje susiklosčiusios ypatingos situacijos, renginys „James Blunt“ yra perkeliamas į 2022-05-31. Jūsų įsigyti bilietai galios ir į perkeltą renginį, todėl jų grąžinti ar keisti nebūtina.

Taip pat informuojame, kad, vadovaujantis 2020-04-30 Lietuvos Respublikos „Dėl COVID-19 (koronaviruso infekcijos) paskelbto karantino sukeltų pasekmių poveikio vartojimo sutarčių dėl renginių organizavimo paslaugų teikimo vykdymui“ įstatymu Nr. XIII-2876, tuo atveju, jeigu nauja renginio data jums netinka, jūs turite teisę apie tai mus informuoti iki 2021-07-28 elektroniniu paštu info@sevenlive.lt.

Nustatytu terminu gavę jūsų pranešimą, mes suteiksime jums bilietų kainos dydžio kuponą, kurį 12 mėnesių laikotarpiu jūs galėsite panaudoti apmokėjimui už bilietus, suteikiančius teisę, patekti į būsimus, mūsų organizuojamus, renginius.

Primename, kad, vietoj kupono jūs taip pat iškart galite rinktis kitą bilietą, į mūsų organizuojamą renginį.

Vaikai iki 2 metų imtinai į renginį įleidžiami nemokamai. Renginio vietoje būtina turėti vaiko amžių įrodantį dokumentą.

Vaikams nuo 3 iki 5 metų imtinai galima pirkti bilietą be vietos, tačiau tai reiškia, kad renginio metu vaikas privalės sėdėti ant kelių. Vaikas su tokiu bilietu į renginį gali patekti tik lydimas suaugusio asmens. Renginio vietoje būtina turėti amžių įrodantį dokumentą.

Jameso Blunto koncertas Vilniuje perkeliamas į 2022 metus

Britų žvaigždės Jameso Blunto koncertas Lietuvoje vyks metais vėliau nei planuota. Dėl besitęsiančios Covid-19 pandemijos ir esamų apribojimų renginiams, atidedamas ne tik Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje turėjęs vykti koncertas, bet ir visas koncertinis turas.

Atlikėjo pasirodymu Lietuvoje besirūpinanti įmonė „Seven Live“ praneša, kad 2021 m. birželio 2 dieną turėjęs vykti koncertas perkeliamas į 2022 metų gegužės 31 dieną. Esami bilietai galios į naują renginį, todėl jų grąžinti ar keisti nebūtina.

„Suprantame šio koncerto labai laukusius muzikos mylėtojus, tačiau dabartinė pandeminė situacija yra itin sudėtinga ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, todėl surengti koncerto nėra galimybės dėl apribojimų ir vardan žmonių saugumo“, - teigė „Seven Live“ generalinis direktorius Tomas Inčikas.

„Vakcinavimas visur įsibėgėja, pradedama organizuoti renginius su žiūrovais, todėl matome šviesą tunelio gale. Pasauliniu mastu Lietuva yra tikrai nedidelė rinka, todėl vien tai, jog mums pavyko susitarti dėl naujos datos ir koncertas nebuvo atšauktas, yra laimėjimas ir puikus įvertinimas “, - pridūrė T. Inčikas.

Grandiozinį koncertinį turą po Jungtinę Karalystę ir daugelį Europos miestų Jamesas Bluntas pradėjo dar 2020 metų vasarį, bet, surengęs beveik 30 koncertų ir vos apšilęs kojas, buvo priverstas turą sustabdyti dėl prasidėjusios pandemijos. 2020 metų birželį Vilniuje turėjęs vykti koncertas iš pradžių buvo perkeltas į 2021 metų birželį, tačiau dabar žinome, kad atlikėją Lietuvoje išvysime tik kitąmet.

„Seven Live“ pranešime teigiama: „Dėl Covid-19 pandemijos, renginys „James Blunt“ yra perkeliamas į 2022 metų gegužės 31 dieną. Jūsų įsigyti bilietai galios ir į perkeltą renginį, todėl jų grąžinti ar keisti nebūtina. Vadovaujantis praėjusių metų balandį priimtu Lietuvos Respublikos įstatymu dėl COVID-19 (koronaviruso infekcijos) paskelbto karantino sukeltų pasekmių poveikio vartojimo sutarčių dėl renginių organizavimo paslaugų teikimo vykdymui, tuo atveju, jeigu nauja renginio data jums netinka, turite teisę apie tai mus informuoti iki 2021 metų liepos 28 dienos“.

„Tokiu atveju, prašome kreiptis el. paštu info@sevenlive.lt. Nustatytu terminu gavus jūsų laišką, suteiksime jums bilietų kainos dydžio kuponą, kurį 12 mėnesių laikotarpiu galėsite panaudoti apmokėjimui už bilietus, suteikiančius teisę, patekti į būsimus, mūsų organizuojamus, renginius. Primename, kad, vietoj kupono jūs taip pat iškart galite rinktis kitą bilietą, į mūsų organizuojamą renginį““, - praneša „Seven Live“.

Prieš 17 metų debiutavęs 2004 metų hito „You‘re Beautiful“ autorius greitai tapo viena ryškiausių muzikos pasaulio žvaigždžių ir penkiskart buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimuose. Pirmasis J. Blunto albumas „Back to Bedlam“ akimirksniu tapo platininiu, o taip pat buvo pripažintas vienu geriausiai parduodamų dešimtmečio (2000-10) albumų.

Geriausiu XXI amžiaus britų atlikėju tituluojamas J. Bluntas paskutinį kartą Lietuvoje viešėjo 2018 metais, kuomet, „The Afterlove“ turo metu, surengė įspūdingą šou Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje.



Atlikėjai:

Bilietas į su neįgaliojo vežimėlio sektorių nesuteikia sėdimos vietos.

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 2 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: SEVEN Live, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje