JMDT | PAŠNEKESIAI MĖNESĖTĄ NAKTĮ rež. Kotryna Siaurusaitytė

JMDT | PAŠNEKESIAI MĖNESĖTĄ NAKTĮ rež. Kotryna Siaurusaitytė

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio!  Visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai renginio metu privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną. Pasikeitus saugių atstumų ir maksimalaus leistino žiūrovų skaičiaus salėje reikalavimams, teatras pasilieka teisę keisti žiūrovų vietas spektaklio dieną.

Vasilij Šukšin

PAŠNEKESIAI MĖNESĖTĄ NAKTĮ

Linksmai liūdnos istorijos

 

„Pašnekesiai mėnesėtą naktį“ – spektaklis pagal XX a. vidurio rusų rašytojo ir kino režisieriaus bei aktoriaus, scenaristo Vasilijaus Šukšino kūrybą tiems, kas teatre jaučiasi išsiilgęs „senamadiškų“ jausmų ir sielą užgaunančių istorijų. Spektaklio centre – prokuratūroje dirbantis Nikolajus, išgyvenantis iš pirmo žvilgsnio neypatingą „dramą“: sulaukęs žinios apie mokyklos laikų meilės atvykimą, jis atsiduoda laukimo saldumui ir beprotiškoms svajonėms. Tačiau į jo svajas įsiveržia į prokuratūrą kreipęsis Pavlas, o sykiu – ir visai kitokia meilės samprata. Mėnesėtą naktį vyrai narplioja Pavlo šeimos konfliktą. Iš pažiūros buitinė situacija pamažu atveria apmąstymų apie gyvenimą ir tikrąją laimės prigimtį erdvę.

Jauna režisierė Kotryna Siaurusaitytė, garsiausio lietuvių režisieriaus Eimunto Nekrošiaus (1952–2018) mokinė, scenoje sukuria jaukumo ir nostalgijos pripildytą atmosferą, tartum kviesdama ir žiūrovus įsitraukti į mėnesėtos nakties pokalbius. Režisierė sako, kad Vasilijaus Šukšino kūryba ją žavinti savo neįprastumu: viena vertus, situacijos atpažįstamos ir artimos kiekvienam žmogui, o, kita vertus, – jose veikiantys žmonės – tarsi ne iš šio pasaulio, atrodo, kad toks naivumas, koks būdingas jiems, jau seniai išnykęs. „Šukšinas rašo lengvai, nemoralizuodamas, neskirstydamas žmonių ir jų poelgių į „juodus“ ir „baltus“. Jis rašo paprastas istorijas, pasakoja jas įtaigiai, su nepigiu humoru. Jo prozoje žmogus nėra schema, veikianti pagal geležinę logiką. Jis blaškosi, ieško prasmės ir ilgisi kitokio gyvenimo. O juk būtent tada, kai gražios svajonės prasilenkia su skaudžia realybe, gimsta linksmai liūdnas absurdas,“ – sako Kotryna Siaurusaitytė.

 

Spektaklis rekomenduojamas žiūrovams nuo 14 metų.

 

Režisierė –  Kotryna Siaurusaitytė

Scenografas – Marius Nekrošius

Šviesų dailininkas – Renaldas Bartulis

Vaidina: Tadas Gryn, Donatas Kalkauskas, Vytautas Kupšys, Asta Preidytė, Akvilė Vitkūnaitė, Ieva Brikė, Vita Šiaučiūnaitė, Julius Tamošiūnas

 

Premjera – 2019 m. balandžio 26, 27 d.

 

Žiūrovų, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) paprašysime nedelsiant palikti renginio vietą, todėl žiūrovus, turinčius turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) prašome į renginio vietą nevykti.Atlikėjai:

Tadas Gryn

Donatas Kalkauskas

Vytautas Kupšys

Asta Preidytė

Akvilė Vitkūnaitė

Ieva Brikė

Vita Šiaučiūnaitė

Julius Tamošiūnas

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Juozo Miltinio dramos teatras

Daugiau informacijos: www.miltinioteatras.lt Spektaklis vyks Juozo Miltinio dramos teatro Laboratorijos scenoje..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje