Jubiliejinis aktoriaus Vlado Bagdono vakaras | Vilnius

Jubiliejinis aktoriaus Vlado Bagdono vakaras | Vilnius

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

“Visiškai nenoriu savęs paaukoti kokiai nors idėjai, išskyrus teatro. Nemėgstu garsių šūkių, pompastiškų ir neva prasmingų šnekų apie ateitį, tėvynę. Man atrodo, kad į viską reikia žiūrėti paprasčiau. Norėčiau jaustis patogiai savo Vilniuje, kur esu gimęs, gyvenęs ir visą laiką nuoširdžiai dirbęs. Tikiuosi, kad taip ir bus”, - viename iš interviu kalbėjo aktorius Vladas Bagdonas.

Artėjant nepaprastai neįprastai 2019 m. sausio 16 dienai, kai aktorius pasitiks savo 70-metį, scenos meistras neslepia “po penkiasdešimties - gimtadienių nesureikšminu“. Tačiau jo scenos bendražygiams, kolegoms, bičiuliams ir gerbėjams ši diena – tikrai neeilinė. Todėl geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ bendradarbiaudami su Lietuvos rusų dramos teatru nusprendė sausio 17 d. (ketvirtadienį) 18:30 val. šiame teatre surengti Aktoriaus kūrybinį vakarą – susitikimą teatre, kurio scenoje aktorius vaidino ne kartą. Tai puiki galimybė pamatyti ir išgirsti talentingą kūrėją, kurio milžiniškas indėlis į Lietuvos teatro istoriją yra įvertintas Nacionaline kultūros ir meno premija.

Vakare netruks muzikos, juk ji paskutiniu metu užima nemažai vietos Vlado Bagdono gyvenime, netruks ir netikėtų susitikimų bei istorijų, ir dar viso to, ko pats jubiliatas dar nežino.

„Kai būna mano vakarai, visuomet prašau neišjungti salėje šviesų – noriu matyti žiūrovų veidus, jų akis. Aš noriu su jais bendrauti“. Ir bendravimo tikrai netruks - tuo atpažįstamu, giliu, hipnotizuojančiu balsu. O kur dar ironiški ir rimti pasakojimai, ištraukos iš spektaklių, neįkyriai, jautriai skambanti gitara, kurią papildo Vytauto Mikeliūno smuikas, Eugenijaus Kanevičiaus kontrabosas, Gintaro Šulinsko gitara ir Sigito Mickio fortepijonas. Pokalbis su žiūrovu – jis bus įtaigus, išmintingas, subtilus, melodingas ir viltingas – toks, koks yra ir pats Vladas Bagdonas. Kaskart stebinantis ir atsiskleidžiantis vis nauja jėga.

Vakarą ves aktorė Kristina Kazlauskaitė.

Vladas Bagdonas – aktorius, palikęs ryškius pėdsakus teatro ir kino istorijoje, Lietuvos kultūroje. Profesijos fanatikas, kurio gyvenimas neįsivaizduojamas be scenos, o susitikimai su žiūrovais yra kaip gryno oro gurkšnis, jau ilgus dešimtmečius ištikimai tarnauja scenai ir jos mūzoms. Jo sukurti vaidmenys sukrečia ir apvalo, neša šviesą, apnuogina stipriausias ir silpniausias žmogaus savybes, ir, kas svarbiausia kūrėjui, niekada nepalieka žiūrovo abejingu. Artisto dainos, tokios kaip "Vaikystės šviesa", "Mano senai mokyklai", "Sapnas apie motiną" yra klausomos ir mylimos, o susitikimai su Meistru – laukiami ir praturtinantys.

Organizatorius: VšĮ Bardai LT

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.bardai.lt Tel. 868584897.

Draudžiama įsinešti: Neleidžiama įsinešti jokių gėrimų ir maisto pirktų ne klube.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Gruodžio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 16 val. 58 min.
22,80 € 38,00 €
Pirkti
GameOn Lan Party Šeštadienis

GameOn Lan Party Šeštadienis

  • Vilnius, Siemens arena
  • Rugpjūčio 24 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 48 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 8 val. 45 min.
12,90 € 21,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje