JUODŲ IR BALTŲ KLAVIŠŲ PASAULYJE

JUODŲ IR BALTŲ KLAVIŠŲ PASAULYJE

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. Dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistas ROBERTAS LOZINSKIS (fortepijonas)

Dirigentas KAROLIS VARIAKOJIS

 

Vokiečių rašytojas, kompozitorius ir dailininkas Ernstas Teodoras Amadėjus Hofmanas yra pasakęs: „Muzikos paslaptis ta, kad ji randa neišsenkamą išraiškos šaltinį ten, kur nutyla kalba.“ Todėl Kauno miesto simfoninis orkestras į koncertą simboliškai pavadintą „Juodų ir baltų klavišų pasaulyje“ kviečia būtent tuos, kurie nori išgirsti ne žodžiais, o muzikos kalba pasakojamą paslaptingą istoriją, kuri gimsta būtent tarp tų juodai baltų klavišų. Tame pasaulyje gimstanti muzika yra kur kas gražesnė nei žmogaus lūpomis ištarti žodžiai.

Koncerte Sergejaus Prokofjevo Trečiąjį koncertą fortepijonui kartu su Kauno simfoniniu orkestru atliks vienas ryškiausių jaunosios kartos pianistų Europoje Robertas Lozinskis. Daugybės tarptautinių konkursų laureatas, pasižymintis ypatingu atliekamos muzikos pajautimu, jau spėjo suburti ne mažą savo gerbėjų būrį ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. R. Lozinskis nuolat koncertuoja kaip solistas su pasaulinio lygio orkestrais. Pasirodantis didžiosiose koncertų salėse jis ypatingai daug dėmesio skiria ir kamerinei muzikai, rengia solo rečitalius, mėgsta įvairių stilių muziką. 2016 m. kartu su klarnetininku Žilvinu Brazausku ir violončelininke Natania Hoffman įkūrė instrumentinį trio pavadinimu „Trio Agora“, su kuriuo jau koncertavo Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Italijoje ir Lietuvoje. R. Lozinskis yra fortepijoninės muzikos festivalio bei meistriškumo kursų „Kaunas Piano Fest“ įkūrėjas bei meno vadovas. Tai renginys, į Lietuvą pritraukiantis aukščiausio meistriškumo pianistus iš viso pasaulio.

Diriguojamas Karolio Variakojo orkestras taip pat atliks vokiečių kompozitoriaus Johanneso Brahmso ypatingu jausmingumu pasižyminčią Simfoniją Nr. 4 e-moll, op. 98.

 

Koncerto organizatorius – KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras

Tel. (8 37) 204 589

El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 2 val., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje