KITOKS | Desordre and Derangement | Compagnie d'opera theatre (FR) (įėjimas tik su Galimybių pasu)

KITOKS | Desordre and Derangement | Compagnie d'opera theatre (FR) (įėjimas tik su Galimybių pasu)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Bilietai reikalingi tiek vaikams, tiek juos lydintiems asmenims.

Rekomenduojamas amžius: nuo 3 iki 8 metų.

Arijos atsiranda tarp stalčių. Piltuvėliai renka savo numerius. Din dilin! Kaip galima tvarkytis, kai visi šitaip trukdo?! Pianistas ir garsų meistras bei šiek tiek pakvaišusi operos dainininkė leidžiasi į beprotybės kupiną klasikinės elektroninės muzikos sūkurį, sekant žymiojo Mocarto pėdomis. Maža stebuklinga fleita, laukinis turkų maršas ir viskas vėl turėtų būti gerai, (o tvarka turėtų sugrįžti)... arba ne! Din dilin! Renginio trukmė: 35 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Menų spaustuvė, VšĮ

Daugiau informacijos: daugiau informacijos:

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje