Klasikinių vynuogių šampanų degustacija dviems

Klasikinių vynuogių šampanų degustacija dviems

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Kviečiame sudalyvauti išskirtinėje šampanų degustacijoje!

„Šampanė“  - didžiausi Baltijos šalyse mažųjų šampano vyndarių importuotojai. Mūsų asortimente galite rasti daugiau kaip 200 rūšių šampanų, tarp jų ir vintažų nuo 1968 metų, ekologinių, biodinaminių ir tradicinių šampanų. 

Siūlome degustaciją, kurios metu mėgausitės klasikinių vynuogių šampanais. Profesionalus vakaro somelje papasakos apie šampano kultūrą, jo gamybos paslaptis, dalinsis kvapą gniaužiančiais pasakojimais.

Dėmesio! Vartodami alkoholį, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerovę. Remiantis Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatyme įtvirtintu draudimu, alkoholio kaina nėra įtraukta į kupono kainą. Norintys degustuoti šampaną ir putojantį vyną, atvykę į renginį turės susimokėti papildomą 5 eurų/asmenį mokestį.Būtina išankstinė registracija
Užsiregistruoti galite tel. nr.: +37064600545

 

Dalyvių amžius
Paslauga teikiama vyresniems nei 20 metų amžiaus

 

Kita svarbi informacija
Atvykus į degustaciją būtina turėti dovanų kuponą.

 

Kita svarbi informacija
Atvykus į renginį taikomas papildomas 5 eurų mokestis.

 

Kuponas galioja
12 mėn.

 

Kuponas skirtas
2 asmenims

 

Trukmė
1- 1,30 val.

 

Vieta
Aušros Vartų g. 7

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: UAB „Šampanė“

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje