Kristupo festivalis: KARL JENKINS: SYMPHONIC ADIEMUS

Kristupo festivalis: KARL JENKINS: SYMPHONIC ADIEMUS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Karl Jenkins: Symphonic Adiemus“ perkeliamas į rugpjūčio 28 d.

Koncertas „Karl Jenkins: Symphonic Adiemus“ perkeliamas į š. m. rugpjūčio 28 dieną. Vieta (Vilniaus paveikslų galerijos kiemas, Bokšto g. 5) ir valanda (19 val.) nesikeičia.

Koncertas perkeliamas dėl jungtinio „Aidija“ ir Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos choro atlikėjų susirgimų COVID-19.

Visą pasaulį etniniu koloritu pavergusio „Adiemus“ Lietuvoje dar negirdėtą versiją (simfoniniam orkestrui ir chorui) atliks choras „Vilnius“ (meno vadovas ir dirigentas Artūras Dambrauskas) kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu Gintaro Rinkevičiaus.

Jei Jums tinka naujoji perkelto koncerto data, papildomų veiksmų imtis nereikia – turimi bilietai lieka galioti arba bilietus galima grąžinti jų įsigijimo vietose iki 2021 m. rugpjūčio 28 d.

 

Iš muzikos, kurtos Delta Airlines reklamai, Karlas Jenkinsas išaugino Adiemus. Kūrinį, visą pasaulį pavergusį etniniu koloritu ir paties kompozitoriaus išgalvota kalba. Nors skamba ji tarsi lotynų, „žodžius” K. Jenkinsas formavo pagal melodinę liniją. Įdomus faktas – kūrinio pavadinimas išties labai artimas lotyniškajam adeamus – tai reiškia priartėjimą, kurio šiandien taip trūksta…

17 auksinių ir 2 platininių diskų apdovanojimus pelnęs Adiemus, pirmą kartą Lietuvoje suskambės dar didingiau. Kristupo vasaros festivalyje bus atlikta nauja, paties kompozitoriaus orkestruota versija – Symphonic Adiemus.

K. Jenkinsui visada pavyksta klausytojų suvirpinti širdis. Apsilankę koncerte, suprasite kodėl.

Programoje K. JenkinsAtlikėjai:

Choras „VILNIUS"

Meno vadovas ir dirigentas ARTŪRAS DAMBRAUSKAS

LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Meno vadovas ir dirigentas GINTARAS RINKEVIČIUS

Renginio trukmė: 1 val. 10 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kristupo festivalis, Viešoji įstaiga

Daugiau informacijos: www.kristupofestivalis.lt kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje