KULTŪROS FESTIVALIS „PURPURINIS VAKARAS“

KULTŪROS FESTIVALIS „PURPURINIS VAKARAS“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KULTŪROS FESTIVALIS „PURPURINIS VAKARAS“ ANYKŠČIUOSE

2020 m. rugpjūčio 21-22 d.

Tradicijos nesikeičia ir pats laikas planuoti purpurinius pasimatymus Anykščiuose, kur jau 13 metus, besibaigiant vasarai rugpjūčio pabaigoje, skambės garsiausių Lietuvos atlikėjų balsai ir teisinga muzika, apsigyvens poezija, bus atradimų, naujų patirčių, bus ir žvaigždėmis nuklotas dangus virš Dainuvos slėnio bei daug kitų įsimintinų dalykų.

Kultūros festivalis „Purpurinis vakaras“ yra rengiamas Anykščiuose nuo 2008 metų. Sulaukęs didelio visuomenės susidomėjimo ir pelnęs nemažai simpatijų, festivalis natūraliai įsiliejo į Anykščių rajono kultūrinių renginių mozaiką, kuris ne tik reprezentuoja iškiliausius Lietuvos menininkus, bet ir pristato Anykščių kraštą kaip patrauklų, unikalų, poezijos ir kūrybos lopšį. Šio renginio dėka Anykščiai kiekvieną vasarą tampa traukos centru, vienijančiu žinomus kūrėjus ir jų kūrybos gerbėjus.

Žiūrovų gausa, visuomenės ir žiniasklaidos susidomėjimas leidžia manyti, kad festivalis įsitvirtino Anykščiuose ir tapo šio regiono vizitine kortele. O spektakliai, parodos, poezijos skaitymai, susitikimai su regiono šviesuoliais ir menininkais, taip pat ir gausi koncertinė programa praturtina festivalį ir leidžia žiūrovams rinktis renginius pagal savo skonį. Trys festivalio dienos literatūriškiausiame Lietuvos krašte kasmet tampa atvira vieta menininkų muzikiniams ir poetiniams dialogams.

Labiausiai klausytojų mėgiami renginiai - Didieji koncertai Dainuvos slėnyje.

Penktadienio vakaro koncertas turėjo būti skirtas grupių pasirodymams, kuriame buvo suplanuoti žinomų gyvo garso grupių koncertai, bet dėl su COVID-19 susijusių žmonių skaičiaus renginiuose ribojimų, šis koncertas neįvyks.

TAČIAU.

Alternatyva šiam koncertui bus atlikėjo Lino ADOMAIČIO ir grupės gyvo garso koncertas, kuris vyks ,,Anykščių vyno“ gamyklos vidiniame kieme 2020.08.21, 20:00 val. (kaina į Lino Adomaičio ir grupės koncertą – 20 eur)

Festivalio pabaigos koncertas išlaikys bardiškąją tradiciją ir vyks tradicin4je vietoje – Dainuvos slėnyje. Čia pasirodys žinomiausi dainuojamosios poezijos atlikėjai, kur  vienoje scenoje galima išvysti ir pasimėgauti Vytauto V. Landsbergio, Kazimiero Jakučio, Gedimino Storpirščio, Kosto Smorigino, Jūratės Miliauskaitės, „Baltojo Kiro“, grupių ,,Graži ir ta galinga“, ir kitų atlikėjų kūryba. (kaina į festivalio pabaigos koncertą – 25 eur)

Be koncertų Dainuvos slėnyje „Purpurinio vakaro” metu Anykščių kultūros įstaigose ir viešose erdvėse vyksta spektakliai, parodos, poezijos skaitymai, susitikimai su poetais, režisieriais, filmų peržiūros, koncertas vaikams. Didžioji dalis renginių – nemokami.

ATVYK IR PAJAUSK FESTIVALIO DVASIĄ!

Dviejų dienų abonemento kaina – 40 eur.

2020 m. rugpjūčio 22 d., 18:00 festivalio ,,Purpurinis vakaras” Pabaigos koncertas

Dalyvauja:

18 val. Dainuvos slėnyje. Festivalio pabaigos koncertas. Dalyvauja: Emilija STATINAITĖ; Vytautas V. LANDSBERGIS; Kazimieras JAKUTIS; Jūratė MILIAUSKAITĖ; Gediminas ir Ainis STORPIRŠČIAI; GRAŽI IR TA GALINGA; Baltasis KIRAS; grupė Atika,

Kostas SMORIGINAS ir VILNIAUS SINFONIETTA (dirigentas maestro Vytautas LUKOČIUS).

Koncerto vedėjas aktorius ANDRIUS BIALOBŽESKIS.

Bilietai: suaugusiems – pilna kaina (vienai dienai 25 €, abonementas 40 €).

Purpurinis vakaras. Linas Adomaitis. Gyvo garso koncertas |2020.08.21 dienos bilietas

2020 m. rugpjūčio 21 d., 20:00 val. pirmąkart kultūros festivalyje ,,Purpurinis vakaras” į gyvo garso koncertą ,,Anykščių vyno” gamyklos vidiniame kieme (S.Dariaus ir S.Girėno g. 8, Anykščiai) kvies atlikėjas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, garso režisūros dėstytojas ir savo srities profesionalas – Linas Adomaitis.

Gyvo garso koncerte atlikėjas pasirodys su ritmo grupe: Mindaugas Balčiūnas – klavišiniai, Paulius Volkovas – gitara, Paulius Vaicekauskas – bosinė gitara, Vaidas Kasparavičius – mušamieji, Akmėja Brūzgė ir Vaiva Venslovienė – pritariamieji vokalai.

Geriausių dainų programa yra patikrinta daugelio festivalių scenų. Šiame koncerte klausytojai bus maloniai nustebinti, kaip jautriai ir preciziškai, akomponuojant ritmo grupei, Linas atliks ryškiausius visų laikų savo muzikinius perlus. Pasirinktas repertuaras atskleis dar vieną Lino Adomaičio ypatingą savybę – jis geba valdyti įvairiausių žanrų muziką. Tai, ko gero, ir yra stipriausias profesionalo bruožas.

Scenoje Linas jau daugiau nei 20 metų, tačiau, nepaisant šio fakto, jis kiekvieną kartą stengiasi nustebinti savo klausytojus. Vis nauji ir kitokie koncertai, darbas su įvairiais Lietuvos orkestrais, naujos dainų aranžuotės, nauji albumai, toliau rašomi nauji kūriniai, dėstymas KTU, kelionių laida, leidžiamos vinilinės plokštelės, o kur dar sėkmingas turas šalies arenose „Vandenynai“ drauge su LVSO ir artėjantis turas su Naujųjų idėjų kameriniu orkestru šių metų žiemą.

Bilietus platina www.tiketa.lt bei Anykščių kultūros centro kasa. (Bilieto kaina 20 Eur, abonementas abiejų dienų koncertams - 40 €)

----------------------------------------------------------------

Šis koncertas yra alternatyva Dainuvos slėnyje turėjusiam vykti grupių koncertui, kuris dėl žiūrovų skaičiaus ribojimų negalės įvykti.

Daugiau informacijos:

www.purpurinisvakaras.lt

www.bardai.ltRenginio trukmė: 6 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 2 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.bardai.lt Tel.: 868584897.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje