Lietuvos balsas. Kartos -

Lietuvos balsas. Kartos -

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Sausio 9 dieną 13:00 val. ir 18:00 val. numatytas "Lietuvos balsas. Kartos" pusfinalis perkeltas į vasario 6 dieną 13:00 val. ir 18:00 val., nukeliamas į vasario 5 d., 16 val.  Anksčiau pirkti bilietai galios. Pageidaujantys bilietus galite grąžinti iki sausio 25 dienos kasose, kuriose juos pirkote. Pirkusieji bilietus internetu gali juos grąžinti prisijungę prie savo paskyros www.tiketa.lt 

Šiemet kokybiškiausias muzikinis projektas  "Lietuvos balsas" nustebins dar nematytu formatu - "Lietuvos Balsas. KARTOS"! 

Prisijunkite stebėti vieną  įtempčiausių projekto etapų - DVIKOVOS, kurių metu iškris net pusė visų projekto dalyvių, o aštuoniems laimingiesiems bus suteiktas antras šansas, jei jų pasirodymas sujaudins mokytojus ir privers paspausti "vagystės" mygtuką.


Arba tapkite pirmaisiais, kurie sužinos kas taps LIETUVOS BALSAS KARTOS Superfinalistais! 


Stipriausi projekto dalyviai, kurie susikaus dėl galimybės pasirodyti SUPERFINALE bei net šeši muzikos profesionalai: Vaidas Baumila, Ieva Prudnikovaitė, Benas Aleksandravičius BA ir "69 danguje", kartu su kūrybos namų ELITAZ komanda sukurs šou, pakelsiantį visą areną ant kojų! Superfinalas  - tai gyvos muzikos ir efektingų pasirodymų kova dėl galimybės vadintis geriausiais balsais šalyje.


"Lietuvos Balsas. KARTOS" pirmojo sezono pusfinalis - nepraleisk progos tapti istorijos dalimi!

Renginio vedėjai: Rolandas Mackevičius ir Ieva Mackevičienė.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Bekaras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje