Lietuvos balsas. Ketvirtfinalis

Lietuvos balsas. Ketvirtfinalis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Skelbiame svarbią informaciją tiems, kurie buvo įsigiję bilietus į „Lietuvos balsas" bei „Lietuvos balsas. Vaikai" finalines kovas, turėjusias įvykti gegužės mėnesį.

PIRKUSIEMS BILIETUS IŠ BILIETŲ PLATINTOJO „TIKETA". Bilietų grąžinimas pradedamas nuo birželio 29 dienos ir bus vykdomas iki liepos 20 dienos. Grąžinti bilietus ir atgauti už juos pinigus galite TIKETA bilietų kasose, kuriose pirkote bilietus arba prisijungus prie savo paskyros www.tiketa.lt svetainėje, jei savo bilietus įsigijote internetu.

Skaitykite daugiau ČIA >>

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Lietuvos balso 7 sezono žvaigždžių desantas pasiruošęs ant kojų pakelti visa areną! Gegužės 17 dieną, Vilniaus „Avia Solutions Group" arenoje Jūsų laukia neužmirštamas Kūrybos namų ELITAZ prodiuserių ruošiamas šou − dvylika stipriausių balsų šalyje kausis iki paskutinės natos, dėl Lietuvos balso titulo! Efektingame gyvos muzikos renginyje, kurį tiesiogiai transliuos LNK, išskirtiniai Justino Jaručio, Donato Montvydo, Monikos Liu, Monique pasirodymai bei jaudinanti dalyvių kova, dėl galimybės patekti į pusfinalį! Išgirsk ir pamatyk tuos, apie kurios šiemet jau kalba visa Lietuva!Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Bekaras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje