Lietuvos sportinių šokių čempionatas 2020.

Lietuvos sportinių šokių čempionatas 2020.

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

2020 m. spalio 9 - 10 - 11 dienomis Panevėžio „Cido“ arenoje vyks standartinių ir Lotynų Amerikos šokių Lietuvos čempionatas bei pirmenybės. Svarbiausiose metų varžybose dalyvaus jaunučių, jaunių, jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų amžiaus grupių sportininkai. Suaugusiųjų standartinių šokių programoje šeštadienio vakarą septintą kartą Lietuvos čempionų titulą gins pasaulio ir Europos čempionai Evaldas ir Ieva Sodeikos; suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių programoje sekmadienio vakarą virs įnirtinga kova dėl visų spalvų medalių, nes iš aktyvaus sporto pasitraukus pernai metų čempionams ir vicečempionams, aukščiausias pakylos laiptelis intriguoja didelį būrį pretendentų.

Šeštadienio vakarą ant „Cido“ arenos parketo taip pat vyks pirmasis oficialus Lietuvos breiko čempionatas. Breiko atlikėjai varžysis keturiose amžiaus kategorijose ir surengs olimpinių pasirodymų vertą reginį.

Renginio organizatoriai - Lietuvos sportinių šokių federacija - kviečia pasigėrėti geriausiais mūsų šalies šokėjais: įsitraukti į įspūdingas šokių kovas! Taip pat įspėjame visus žiūrovus, sirgalius ir palaikymo komandas laikytis sveikatos saugumo reikalavimų - tinkamai dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis socialinio atstumo bei higienos reikalavimų (renginio metu reikalavimų laikymasis bus griežtai kontroliuojamas).

Bilietai parduodami iš anksto internetu. Galimybė įsigyti bilietus vietoje bus ribota ir kartu su perkančiojo asmens registracija truks ilgiau, todėl siekiant išvengti nepatogumų - labai prašome bilietus įsigyti internetu.

Kviečiame dalinantis nuotraukomis socialiniuose tinkluose žymėti ir mus bei naudoti pasirinktas grotažymes:

@dancesport.lt #LithuanianDancers #DanceSportLT #LTChamp2020 #NationalChampionship #LithuanianBreaking #WeAreDanceSportDurys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Lietuvos sportinių šokių federacija

Daugiau informacijos: www.dancesport.lt PRIVALOMA: dėvėti veidą dengiančias kaukes, sėdėti biliete nurodytoje vietoje, laikytis saugaus atstumo, draudžiamų daiktų sąrašas..

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Namas Nr. 3: performansas „Gamma Game“

Namas Nr. 3: performansas „Gamma Game“

  • Kaunas, Panemunės bendruomenės centras
  • Rugsėjo 18 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 45 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 18 val. 32 min.
5,60 € 11,20 €
Pirkti
Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės „Optibet A lygoje“: RITERIAI - NEVĖŽIS

Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės „Optibet A lygoje“: RITERIAI - NEVĖŽIS

  • Vilnius, Lietuvos futbolo federacijos stadionas
  • Rugsėjo 19 d., 15:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 15 val. 11 min.
3,60 € 6,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje