LIŪDNI SLIBINAI „Viskas netrukus baigsis“. PREMJERA

LIŪDNI SLIBINAI „Viskas netrukus baigsis“. PREMJERA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Artėjant premjerai rinkliavos mokestis už įėjimą gali augti.

Nauja „Liūdnų slibinų“ tandemo Aistės Lasytės, Vaido Kublinsko ir Dominyko Vaitiekūno autorinė kūryba, kurios neišgirsite kituose grupės pasirodymuose. Muzika, nepasaldinta poezija ir atviri pokalbiai. Tikras gyvas garsas be mikrofonų ir kolonėlių. Netradicinis formatas, leidžiantis betarpiškai bendrauti su atlikėjais, lyg būtumėte užėję pas juos į svečius. Ir naujas grupės albumas. Viename pasirodyme – tik 100 vietų.

Be įsišaknyjusių baimių ir prietarų šįkart „Liūdni slibinai“ siūlo drauge pažvelgti į pabaigas. Darbų pabaigas, santykių pabaigas, laimės, gyvenimo sename bute, malkų, norų ir savo paties pabaigas.

„Dažnai nepagrįstai tikim, kad jeigu garsiai neįvardinsim tų bauginančių minčių ir jausmų, jie maloningai pasišalins iš realybės. O juk dažniau išsilaisvinti padeda pažvelgimas savo baimėms į vidurius. Be dramos, skubėjimo ar visažinio pozos. Atidžiau pažiūrėjus, net didžiausia ir nesenstanti mūsų visų baimė gali tapti laikinumo palaima“, - sako liūdesio sergėtojai.

„Liūdnų slibinų“ tandemas Vaidas Kublinskas, Aistė Lasytė ir Dominykas Vaitiekūnas šioje programoje pristato naujausią savo autorinę kūrybą. Originalius tekstus ir muziką jie sukūrė būtent šiems gyventojų susirinkimams, tad jų neišgirsite kituose grupės koncertuose.

Netradicinis pasirodymo formatas leidžia artimiau bendrauti su „Liūdnų slibinų“ trijule kamerinėje aplinkoje bei prisidėti prie jų kūrybos. Šarmingieji kūrėjai teigia, kad tai nebus koncertas, kur iškilmingai pristatoma daina ir po to tvarkingai atliekamas numeris su pradžia ir pabaiga. Tai nebus ir spektaklis, susidedantis iš konkretaus scenarijaus ir vaidinamos istorijos. „Viskas netrukus baigsis“ pasirodymo žanras - gyventojų susirinkimas, kur susitinka gyvenantys ir apie savo gyvenimą mąstantys gyventojai.

Nagrinėdami svarbius klausimus „Liūdni slibinai“ dalinsis nenugludintu savo kūrybos skambesiu be sceninės pompastikos. Sausakimšas koncertines sales renkanti grupė daug ką nustebino savo sprendimu rodyti naują programą kamerinėse erdvės, kur telpa gerokai mažiau žiūrovų. Atlikėjai sako, kad kalbantis jautriomis temomis norisi daugiau artumo ir mažiau masės gaudesio. Be to, šis sprendimas leidžia klausytojams išgirsti retai sceniniuose pasirodymuose naudojamą tikrą gyvą garsą, sklindantį be mikrofonų ir kolonėlių pagalbos.

Šį rudenį „Liūdni slibinai“ pristatys ir „Viskas netrukus baigsis“ reprezentuojantį muzikinį albumą, kurį patys grupės nariai vadina nebaigtu albumu. Įrašuose bus užfiksuota tik realaus atlikimo akimirka – be suklydimų užglaistymo ar garso technologijomis pagražinto skambesio.

Kad gyventojų susirinkimai netaptų turgumi, pateks tik pirmieji 100 gyventojų, iš anksto sunešę rinkliavos mokestį į „Tiketos“ kasą. Tiesa, labai jaunų žmonių į „Viskas netrukus baigsis“ sanbūrį „Liūdni slibinai“ nekviečia. Tačiau primena, kad kuo anksčiau pradėsit apie tai galvot, tuo daugiau laiko turėsit.

----------

LIŪDNI SLIBINAI – liūdnas lietuvio gyvenimo detales apdainuojanti, teatrališkai išradinga ir muzikaliai sąmoninga grupė. Gyvuose savo pasirodymuose šie atlikėjai pavergia žiūrovus šiltu bendravimu, nestandartiniais „šou“ sprendimais ir šmaikščiomis įžvalgomis. Trejus metus iš eilės „Liūdni slibinai“ buvo nominuoti Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A., kuriuose pelnė 2012 Metų grupės titulą. Grupė yra įvertinta Sauliaus Mykolaičio vardine premija, laimėjo alternatyvios muzikos apdovanojimų T.Ė.T.Ė. 2011 Tautos Balso nominacijoje. Septintus metus gyvuojantys „Liūdni slibinai“ yra išleidę tris albumus, surengę koncertus tautiečiams Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Jungtinėse Amerikos valstijose.Atlikėjai:

Dominykas Vaitiekūnas

Aistė Lasytė

Vaidas Kublinskas

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Liūdi, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.liudnislibinai.lt 8 671 57666, info@liudnislibinai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje